.

İstanbul Üniversitesi Eğitim Birimleri Binası’nın temeli 5 Kasımda atılıyor

Sultangazi Belediyesi, inşa edilecek olan İstanbul Üniversitesi Eğitim Birimleri Binası’nın temeli pazar günü atılıyor.

Sultangazi Belediyesi’nin kendi öz kaynaklarıyla Esentepe Mahallesi’nde yaşama geçirdiği Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu bitme adımına gelirken, yeni bir üniversite binasının da temeli atılıyor. Sultangazi Belediyesi tarafından tekrar kendi öz kaynaklarıyla inşa edilecek olan İstanbul Üniversitesi Eğitim Birimleri Binası’nın temel atma töreni Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirilecek.

5 Kasım Pazar günü temel atma töreni yapılacak İstanbul Üniversitesi Eğitim Birimleri Binası’nın inşaat kısmı 52 bin metrekare. Projede; amfi salonlar, derslikler, laboratuarlar, mesleki program alanları ile konferans salonları bulunuyor.

Sultangazi Belediyesi


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »