.

İstanbul Prestij Park’ta Hızlı Üretim Hızlı Satış

İnşaat sektörünün deneyimli firmalarından Bak Yapı, İstanbul  Esenyurt’ta geliştirdiği projesi İstanbul Prestij Park’ta 1+1  ve 2+1 dairelerin kaba inşaatını tamamlarken, projedeki konutların yarısını da 2 ay gibi kısa bir sürede sattı.prestij

Bak Yapı İstanbul’daki konut projesi İstanbul Prestij Park’ta hem inşaat hem satış hızıyla adeta rekor kırıyor. İstanbul Esenyurt’ta inşa edilen ve ilk etabının Aralık 2014 yılında teslim edilmesi planlanan, toplam 2 bin 392 konutluk İstanbul Prestij Park projesinde, 1+1 ve 2+1 tipindeki dairelerin kaba inşaatı tamamlandı, dış giydirmelere geçildi.
103 bin 800 metrekarelik alanda, 2 etap halinde üretim ve satışı gerçekleştirilen projedeki bin 500 konut da yine 2 ay gibi kısa bir sürede satıldı.

İlk Etabında Yaşam Aralık 2014’te Başlıyor
İstanbul’un en çok yatırım çeken Esenyurt’ta , ilk etabı Aralık 2014, ikinci etabı ise 2016 yılında teslim edilecek olan projede daire  büyüklükleri  90 metrekareden başlıyor.
Toplam 26 blokta, 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerine yer veren Prestij Park’ta bay/bayan yüzme havuzları, fitness center, sauna, buhar odası, Türk hamamı, çocuk oyun alanları ve kafeterya gibi sosyal olanaklar alıcılarını bekliyor.

Kat İrtifak Tapusu Hemen Teslim Ediliyor

Bak Yapı Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferhat Bakgör, son dönemlerde imar sıkıntıları ve proje iptalleriyle gündeme gelen bölgede,  ruhsat ve tapu sorunu olmayan, kaliteli ve uygun fiyatlı bir projeyi hayata geçirerek İstanbul halkının da güvenini kazandıklarını söyledi. Bakgör, “Ruhsatı alınmış ve imar planları Büyükşehir Belediyesi’nden onay almış Prestij Park konutlarını tercih edenler, kat irtifak tapusunu da hemen teslim alabiliyor” dedi.

Yüzde 1 Kdv Avantajı
Ön blokların 1+1 ve 2+1, diğer blokların ise 3+1 dairelerden oluştuğu değiştiği projede KDV avantajı da var.Yüzde 18 yerine yüzde 1 Kdv avantajının sunulduğu projede üstelik KDV fiyatın içinde.Projede  Akbank, Garanti Bankası, Bank Asya ,Türkiye Finans,Yapı Kredi ve İş Bankası’ndan düşük kredi oranları ile ödemeler yapılıyor.

Ar-Ge’de Araştırıp Sunuyor

Satış başarılarının altında, Bursa’daki projeleri sayesinde tüketici memnuniyetini en üst düzeye taşıyan markalarına duyulan güvenin yanı sıra,  Bursa’da kurdukları Ar-Ge merkezinin çalışmalarının da rolü olduğunu anlatan Ferhat Bakgör, Ar-Ge merkezinde uygun ve kullanışlı dairelerin üzerinde çalıştıklarını ve projelerini buradan gelen bilgiler ışığında hayata geçirdiklerini söyledi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »