.

İstanbul Park Yarış Kompleksi İhalesi Bugün!

İstanbul Park Yarış Kompleksi’nin 10 yıllığına kiralanması için yapılacak

İstanbul Park Yarış Kompleksi’nin 2023 yılına kadar olan işletme hakkının açık artırma üsulü ile belirleneceği ihale bugün gerçekleşecek.

Formula İstanbul Yatırım A.Ş. (FİYAŞ), İstanbul Park Yarış Kompleksi’nin (İstanbul Formula 1 Pisti) işletme hakkını 2023 yılına kadar elinde bulunduruyor. Bu kapsamda, pisti 2023 yılına kadar işletecek yeni girişimcinin belirleneceği ihalede; teklif zarfları 10 Ekim 2012 Çarşamba günü saat 11.00’da İstanbul Ticaret Odası Eminönü Merkez Bina’da açılacaktır. Saat 12.00’da ise açık artırma başlayacak.

Sonuçlar toplantıyla duyurulacak
Toplantının ardından sonuçlar basın mensuplarına İTO’da bir açıklama ile duyurulacaktır.

İnşaat şirketi bile talip
İhaleye ilgi gösteren diğer şirketler arasında Vural Ak’ın sahibi olduğu Intercity Araç Kiralama’nın yanı sıra bir de inşaat şirketi bulunuyor. Ahmet Özyazıcı’nın sahibi olduğu Özyazıcı İnşaat’ın da İstanbul Park ihalesi için şartname aldığı öğrenilirken, bir diğer taliplinin de başkanlığını Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un üstlendiği İstanbul Golf Kulübü olduğu öğrenildi.

Ceyda Erem de talip!
İTO iştiraki İDTM AŞ’ye ait fuar alanlarında hali hazırda kiracı olan CNR Fuarcılık’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, uzun süredir aleyhine açılan tahliye davalarıyla ‘İTO ile kavgalı’ durumunda. Erem, böylece mahkemelik olduğu evsahibi İTO’nun başka bir kiralık alanına daha talip olacak. Bir süre önce Türkiye’nin en büyük otomobil fuarı olan Auto Show’u rakibi TÜYAP’a kaptıran Erem’in İstanbul Park’ın işletmesini alarak yeniden bu alanda öne geçmeyi planladığı belirtildi olan ihale bugün saat 11:00’de İstanbul Ticaret Odası Eminönü Merkez Bina’sında gerçekleştirilecek.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »