.

İstanbul Lounge’de yaşam başladı!

İstanbul’un en önemli projelerinin yükseldiği Halkalı’da Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen İstanbul Lounge’da yaşam Ekim ayı sonu itibariyle başlıyor.

Eroğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Halkalı’da hayata geçirilen ve sunduğu olanaklar ile ayrıcalıklı bir konuma sahip olan İstanbul Lounge’da daire teslimleri başlıyor. Doğadan esinlenerek yatay süreklilik konseptinin belirlendiği projede ev sahibi olanlar Ekim ayı sonu itibariyle yeni ve ayrıcalıklı bir hayata “merhaba” diyecek.

Sakinlerinin heyecanla beklediği İstanbul Lounge’da daire teslimleri Ekim ayı sonu itibariyle; D bloklardan başlayacak. Sonra sırasıyla; C, B, A ve E bloklar teslim edilecek. Dairelerin teslimat sürecinin yaklaşık 4 ile 6 hafta içinde tamamlanması planlanırken, İstanbul Lounge sakinleri yeni yılı yeni evlerinde karşılamanın konforunu yaşayacak.

Çok özel dubleks 4+1’ler

Mimarisi, yeşil alanları ve sosyal imkânlarının yanı sıra Küçükçekmece Gölü’ne ve yapım aşamasında olan Marmaray Metrosuna yakınlığı ile de özel bir konuma sahip olan İstanbul Lounge’da büyüklükleri 59 – 227 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar pek çok farklı daire alternatifi bulunuyor.

Projede ayrıca sınırlı sayıda çok özel dubleks 4+1’ler sahiplerini bekliyor. Bölgede yer alan yüksek blokların aksine insan ölçeğindeki boyutlarıyla, yaşayanlara gökyüzünün mavisini görme imkânı sağlıyor.

Teslime Özel Faiz Kampanyası

İstanbul Lounge evleri uygun faiz oranları ile de konut sahibi olmak isteyenlere yeni kapılar açıyor. Başlattığı kampanyalarla müşterilerine benzersiz bir ödeme kolaylığı sağlayan Eroğlu Gayrimenkul; İstanbul Lounge’un teslimlerine özel kampanya içinde, yüzde 0.69 faiz oranı ile 60 ay taksit veya aylık yüzde 0.79 faiz oranı ile 120 ay taksit seçeneği ile Banka Konut Kredisi imkanı sunuyor. Sektör ortalamalarına kıyasla çok avantajlı koşullarda ev sahibi olmayı mümkün kılan bu ödeme sistemine ek olarak; Eroğlu Finansal Ödeme Sistemi ile yüzde 30 peşinat ve 24 ay vade farksız eşit taksitli ödeme fırsatı da veriliyor.

“Her şey Dahil Fiyatlar”

Ödeme avantajları ile ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldüren Eroğlu Gayrimenkul ayrıca, projelerinde gizli veya ekstra masraf da uygulamıyor. İstanbul Lounge Projesi için  “Her şey Dahil Fiyatlar”  kampanyası da kısa bir süreliğine devam edecek olup; böylece hemen teslimli dairelerde KDV, tapu masrafları, alt yapı bedelleri, abonmanlık, sayaç, cins tashihi harcı ve iskan harç bedelleri ayrıca ödenmeyecek


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »