.

İstanbul-Kocaeli Metro Hattı Projesi hazırlanıyor

Sabiha Gökçen Havalimanı’na kadar uzatılacak olan metro hattının bir diğer ucunun da Gebze Dilovası’na kadar uzatılması planlanıyor.İstanbul-Kocaeli Metro

Sabiha Gökçen Havalimanı‘na ulaştırılması planlanan İstanbul Metrosu’nun diğer ucu, Gebze ve Dilovası’na kadar uzanacak, böylece İstanbul-Kocaeli arası metro ile ulaşım mümkün olacak..
Ulaşım ağını her geçen gün daha da geliştiren İstanbul’un, proje aşamasında olan metrosu sabiha gökçen havalimanı-Pendik Hattı, Kocaeli’ye uzanıyor. Hayata geçirilen Metro projeleriyle trafiği önemli ölçüde rahatlatan İstanbul Ulaşım, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile yürüttüğü görüşmelerin ardından projeyi hayata geçirecek.
Hayata geçmesi ile birlikte iki kent arasında yeni bir ulaşım ağı oluşturacak olan proje, Kocaeli’nin önemli sanayi bölgeleri olan Gebze ve Dilovası’nın doğrudan İstanbul’la bağlantısını sağlayacak.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar