.

İstanbul INN İkitelli projesi “Geleceğin Projeleri/Karma Kullanım” kategorisinde finale kaldı

Ünal İnşaat İstanbul INN İkitelli projesiyle Dünya Mimarlık Festivali(WAF)’nde “Geleceğin Projeleri/Karma Kullanım” kategorisinde finale kaldı.

Mimarlık dünyasının en önemli etkinliklerinden biri olarak kabul edilen Dünya Mimarlık Festivali(WAF)’nin 2012 finalistleri açıklandı. 3-5 Ekim tarihleri arasında Singapur’daki Moshe Safdie imzalı Marina Bay Sands otelinde beşincisi gerçekleşecek festivalde, Ünal İnşaat İstanbul INN İkitelli projesiyle “Geleceğin Projeleri/Karma Kullanım” kategorisinde tek Türk firma olarak finale kaldı. 17 yılın bilgi birikimini genç kadrosunun dinamizmiyle birleştiren Ünal İnşaat, İstanbul INN İkitelli projesi ile inşaat sektörüne yenilikçi vizyon kazandırmaya devam ediyor. İşlevselliği, tasarımı ve konforu projelerinde bir araya getiren Ünal İnşaat, Dünya Mimarlık Festivali “Geleceğin Projeleri/Karma Kullanım” alanında finale kalarak başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

 

Bu yıl 65’in üzerinde ülkeden rekor sayıda katılımın yaşandığı Dünya Mimarlık Festivali Ödülleri’nde Ünal İnşaat, İstanbul INN İkitelli projesiyle “Future Project of the Year 2012” ödülünü almak için aralarında Moshe Safdie, Ben Van Berkel ve Juergen Mayer H gibi isimlerin de bulunduğu jüri karşısında sunum yapacak. Proje sunumlarının yanı sıra sergi, panel ve seminerlere de sahne olacak olan Dünya Mimarlık Festivali’nde kazanan projelerin ödülleri ise 5 Ekim Cuma günü Singapur’daki Marina Bay Sands otelinde yapılacak törende açıklanacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Mimarlık kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar