.

İSTANBUL GÖNEN HOTEL KAPILARINI AÇMAYA HAZIRLANIYOR

Gönen Şirketler Grubu, İstanbul’daki yeni otel yatırımı olan Yenibosna’daki 5 yıldızlı oteli İstanbul Gönen Hotel’i Ekim 2012’de hizmete açacak. Tesisin genel müdürlüğüne Ahmet Arıcasoy getirildi.

Turizm faaliyetlerine ilk olarak 1989 yılında Laleli’de açılan Laleli Gönen Hotel ile başlayan Gönen Şirketler Grubu, İstanbul’daki yeni otel yatırımı olan Yenibosna’daki 5 yıldızlı oteli İstanbul Gönen Hotel’i Ekim 2012’de hizmete açacak.

Gönen Otelcilik,  sektörde köklü geçmişe sahip otel markalarından biri olarak yer alıyor. 450’in üzerinde oda ve 950 yatak kapasitesi, alanında uzman çalışanları ve geniş deneyimi ile misafirlerine en iyi kalitede hizmet sunuyor.

Yenibosna bölgesinin en yeni 5 yıldızlı oteli olan İstanbul Gönen Hotel’de 299 oda ve 6 süit bulunuyor. İstanbul Gönen Hotel, 700 m2’lik büyük balo salonu ile yuvarlak masa oturma düzeninde 500 kişilik toplantı, kongre ve düğün organizasyonlarını ağırlamayı planlıyor.

En iyi ekipmanlar ve yüksek hızda ücretsiz internet ile donatılmış 12 toplantı salonu ile birçok organizasyon ihtiyacına cevap verecek olan otel, aynı zamanda bünyesinde barındırdığı 3300 m2’lik Güzellik ve SPA Merkezi’ne de sahip olacak.

İstanbul Gönen Hotel, bölgedeki en popüler alışveriş merkezi Starcity AVM’ye yürüyüş mesafesinde olan ve yeni yerleşim projeleri, iş merkezleri, fuar merkezleri ve havaalanının kesiştiği bir bölgede yer alan İstanbul Gönen Hotel; oda ve toplantı kapasitesinin büyüklüğü ve otel içi aktivitelerin zenginliğiyle, konaklama yapacak olan misafirlerinin her birine ayrı ayrı hitap etme özelliğine sahip.

İstanbul Gönen Hotel, toplam  2.500 metrekare toplantı ve ek olarak toplam 1.300 metrekarelik fuaye alanı ile bölgedeki en büyük konferans ve toplantı alanlarından birisini bünyesinde bulunduruyor. 30 yıllık turizm birikimine sahip olan Gönen Şirketler Grubu’nun da gücünü arkasına alan İstanbul Gönen Hotel,  profesyonel konaklama sektörüne yıllarını vermiş tecrübeli bir kadro ile hizmet veriyor.

Yatırımlarına Taksim Gönen Hotel ve İstanbul Gönen Hotel ile devam eden Gönen Şirketler Grubu, halen Taksim ve Yenibosna’daki iki otelinde iş dünyasına yönelik şehir otelciliği hizmeti veriyor. Gönen Otelcilik’in 450’in üzerinde oda ve 950 yatak kapasitesi mevcut.

Genel müdürlüğe Ahmet Acarsoy getirildi

İstanbul Gönen Hotel’in genel müdürlüğüne ise turizm ve otelcilik sektöründe yaklaşık 20 yılı geride bırakan ve yurt içinde birçok otelde üst düzey yöneticilik yapan Ahmet Arıcasoy atandı.
Profesyonel iş hayatına ilk olarak 1992 yılında İstanbul Maçka Otel’de Ön Büro Müdürü olarak başlayan Arıcasoy, 2002-2005 yılları arasında Dedeman İstanbul’da, 2005-2006 yılları arasında ise İstanbul Conrad Hotel’de aynı görevde bulundu.
Arıcasoy, daha sonra 2006 yılında Genel Müdürlük görevini üstlendiği Hotel Villa Zurich’de 4 yıl çalıştı. İstanbul Gönen Hotel’deki görevine atanmadan önce 2011 yılından bu yana Dedeman Hotels & Resorts’da Genel Müdürlük görevini yürüten Arıcasoy, 1992 yılında Marmara Üniversitesi Otel Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Çok iyi derecede İngilizce bilen Ahmet Arıcasoy, evli ve 2 çocuk babası.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar