.

Ispartakule Unikonut’ta 48 ay 0 faizle Yılsonunda teslim

Unikonut’ta konutlar Franke, Siemens, Teka ve muadili ankastre ocak, fırın paslanmaz çelik davlumbazlı aspiratör olacak şekilde teslim edilecek.Ispartakule

Yüzde 84’ü satılan Unikonut, Ispartakule’de yükseliyor. 24 bin 500 metrekare arsa üzerine kurulan Unikonut’ta konut teslimleri Aralık’ta gerçekleştirilecek. Bio İstanbul projesine 1,5 kilometre mesafede yer alan Unikonut’da 48 aya kadar 0 faiz imkanı sunuluyor.

Unikonut’da 1 oda 1 salon evler 152 bin TL ile 201 bin TL, 2 oda 1 salon evler 199 bin TL ile 308 bin TL, 3 oda 1 salon evler 295 bin TL ile 385 bin TL, 4 oda 1 salon evler 344 bin TL ile 592 bin TL, 5 oda 1 salon evler ise 448 bin TL ile 560 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Çok amaçlı spor sahası, parklar, çocuk oyun alanları, yeşil alanlar, açık yüzme havuzu, planlı peyzaj ve otomatik sulama sistemi, yürüyüş parkurları, dinlenme terasları, restoran, sauna, Türk hamamı, sauna, kafeterya ve fast food alanları Unikonut’un sosyal donatıları arasında sıralanıyor.

Unikonut’ta konutlar Franke, Siemens, Teka ve muadili ankastre ocak, fırın paslanmaz çelik davlumbazlı aspiratör olacak şekilde teslim edilecek. Yeni Doğuş İnşaat, Emlak Konut ve TOKİ işbirliğinde yükselen Unikonut’ta her konut için otopark alanı mevcut.

Güvenlik kontrollü giriş sistemi, güvenlik ekibi, çocuk oyun alanları, site ve apartman girişi ile site alanı içerisinde bazı alanları kamera sistemi ile 24 saat izleyebilme sistemi Unikonut’ta kuruluyor.

İletişim:  212 405 05 70


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar