.

İş Geliştirme Platformu 2012 İnşaat Sektör Buluşması Sektörü Bir Araya Getirdi

TASİAD Genel Sekreteri Hasan Yaşa, organizasyonda sektörün önde gelen müteahhitleri ile aynı platformda görüşme fırsatı bulan katılımcıların memnun ayrıldığını ifade etti.

(TASİAD) Genel Sekreteri Hasan Yaşa, “İş Geliştirme Platformu 2012 İnşaat Sektör Buluşması”sektörün önde gelen müteahhitlik firmalarının organizasyon katılımcılarına ürün ve hizmetlerini tanıtma fırsatı bulduklarını belirterek, katılımcıların etkinlikten memnun ayrıldığını dile getirdi.

Yaşa, yaptığı açıklamada, MARİFED’in düzenlediği programın 29 Eylül Cumartesi günü Wow Convention Center’da yapıldığını bildirdi.

Programa TASİAD olarak katıldıklarını ifade eden Yaşa, İş Geliştirme Platformu üyelerinin büyük ilgi gösterdiğini vurguladı.

Programın ticareti artırmak ve üyeler arasındaki iç ticareti geliştirmek için düzenlendiğini anlatan Yaşa, şunları kaydetti:

“70 stant ve 70 müteahhitlik firmasının hazır bulunduğu organizasyonu bin 200 kişi ziyaret etti. Programa katılanlar, aynı anda sektörün öncü müteahhitlerinin birçoğu ile görüşme fırsatı bularak; firma, ürün ve hizmetlerini tanıttılar. Aynı anda birçok sektör duayeni ile buluşma fırsatı sağlandığı için katılımcılar memnuniyetlerini dile getirdiler.”

Kaynak: AA


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »