.

İnternetten ev satışı başladı

İnşaat sektöründe yeniliklerin öncüsü Dumankaya İnşaat bir yeniliğe daha imza attı. Sektörün ilk online satış platformunu hayata geçiren Dumankaya İnşaat müşterilerine evlerinden çıkmadan projeler ile ilgili görüşme ve satış işlemlerini gerçekleştirme imkanı sunuyor.

Gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşlarından Dumankaya İnşaat modern dünyanın teknolojik gelişimlerine ayak uyduran başarılı pek çok projeyi ard arda devreye alıyor.  Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve projelerinde uygulamaya geçiren Dumankaya İnşaat akıllı ev teknolojileri ile inşaat ve teknolojiyi bir araya getirdiği yenilikçi çalışmalarına müşteri görüşme ve satışlarının gerçekleştirilebileceği “Online Satış Platformunu” da ekledi. Gayrimenkul sektöründe ilk defa uygulamaya alınan çalışma ile yüzyüze ve telefon üzerinden yapılan görüşme ve satış işlemleri görüntülü online satış platformu üzerinden de yapılabilecek. www. dumankaya.com internet sitesi üzerinden online satış ikonu ile çalıştırılabilen sistem müşterilere tek tıkla satış ofisine canlı ve görüntülü bağlanma, satış temsilcisi ile görüntülü olarak yüzyüze görüşme, 360 derece sanal tur sayesinde örnek daire gösterimi ve maketler üzerinden projeleri inceleyebilme olanağı sunuyor. İlk etapta Dumankaya Ritim İstanbul, Dumankaya Flex Kurtköy, Dumankaya Konsept Halkalı ve Dumankaya Modern Vadi projelerinin dahil olduğu projede ilerleyen dönemlerde tüm Dumankaya projeleri için bilgi alma imkanı mümkün olacak.
CRM ile bağlantılı çalışacak sistemde satış danışmanları müşterilerin beklentilerine uygun daire seçeneğini , vaziyet planını, dairenin fiyatını ve ödeme alternatiflerini müşterileri ile paylaşabilecek.  Tüm bu bilgileri müşterinin talebi doğrultusunda tek bir tık ile müşterilerine teklif dosyası olarak gönderebilecek. Projenin sunumları tamamlandıktan sonra müşterinin isteği ve seçimi doğrultusunda sanal pos uygulaması ile daire için kapora ödemesi  alınabilecek.
Online Satış Platformu ile ilgili açıklamalarda bulunan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya ilgili şunları söyledi “Dumankaya İnşaat olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hem projelerimizde hem de projelerimizin satış ve satış sonrası hizmetlerinde güvenli, müşteri odaklı ve yenilikçi çözümler üreten bir firmayız. Bu doğrultuda elde ettiğimiz verilerden yola çıkarak müşterilerimiz ile iletişime geçtiğimiz mecraları arttırmak amacıyla Online Satış Platformunu hayata geçirdik. Modern dünyanın en önemli argümanlarından ikisini bu projede bir araya getirdik. Böylece şehir dışından ya da yurtdışından bize ulaşmak isteyen ama aradaki mesafeler sebebiyle ulaşamadığımız müşterilerimiz ile online satış platformu üzerinden iletişime geçebileceğiz” dedi.

İnşaat sektöründe değişimin kaçınılmaz olduğunu sektörde konut geliştirmenin yanı sıra sunulan hizmetlerde de farklılaşma öncelik kazandığının altını çizen Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dumankaya sözlerine şöyle devam etti. “ Müşterinin beklentileri farklılaştı. Müşteriler nitelikli konut projelerinin yanında ayrıcalıklı hizmetlerden de faydalanmak istiyorlar. Biz de Dumankaya İnşaat olarak müşterilerimize beklentileri doğrultusunda hizmetler sunuyoruz. Sektörümüzde daha önce görülmemiş kalitede bir hizmet anlayışını Dumankaya müşterilerinin beğenisine sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.
Dumankaya Online Satış Platdormu hakkında daha fazla bilgiye www dumankaya.com web sitesi adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar