.

İnşaat Yasağını Kimse Dikkate Almıyor

Antalya’da turizm sezonu sebebiyle 15 Mayıs’ta uygulanmaya başlanan inşaat yasağına rağmen kentin merkezinde devam eden inşaatlara herhangi bir yaptırım uygulanmıyor.İnşaat

Antalya’da turizm sezonun açılmasıyla birlikte 15 Mayıs’ta başlayan inşaat yasağı uygulamasına rağmen birçok firma bu yasağı hiçe sayarak çalışmalarına devam ediyor. Yetkililer ise sessizliğini koruyor.

BAŞKANI GÖREVE ÇAĞIRDILAR

Eski Lara Yolu üzerinde bulunan The Marmara Otel karşısında son sürat devam eden inşaat hem çıkardığı gürültü, hem de yapılan çalışmaların yola taşmasıyla bölge sakinlerini rahatsız ederken, görüntü kirliliğine de neden oluyor.

NEDEN GÖZ YUMULUYOR

Hiçbir denetlemenin yapılmadığı turistik tesisin karşısında devam eden inşaat ,otel misafirleri içinde rahatsızlık kaynağı oluşturuyor.15 Mayıs’tan itibaren inşaat yasağı olmasına rağmen yasağı takmadan çalışmaya devam eden inşaat firması ise konuyla ilgili sessizliğini koruyor. Muratpaşa Belediyesi sınırları içinde kalan bölgede yapılan bu inşaata neden göz yumulduğu ise merak konusu oldu.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »