.

İnönü Stadını 1 Yılda Yapacağız

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, İnönü Stadı’nı TOKİ olmadan 1 yılda kendilerinin yapacağını açıkladı.İnönü Stadı

BEŞİKTAŞ Başkanı Fikret Orman,  İnönü Stadı’nın tamamen kendi eserleri olacağını ifade ederek ” A’dan Z’ye TOKİ’siz mokisiz bu stadı biz yapacağız. Stat 1 senede bitecek” dedi.

STADIN ÖN İSMİ SPONSORUN OLACAK

“Gelene kadar stat konusunda birçok şeyin hallolduğunu sanıyorduk. Gördük ki, daha başvuru filan yapılmamış. Stat inşallah bizim eserimiz olacak. A’dan Z’ye, TOKİ’siz, mokisiz biz yapacağız. Stat tahminen 82 milyon dolara yaklaşık 160 milyon TL’ye mâl olacak. İnşallah 2014-2015’e burada gireceğiz. ‘Stadı yıkamazsın’ dediler yıktık, ‘Yapamazsın’ diyecekler yapacağız. Sonra ‘Açamazsın’ diyecekler açacağız inşallah. Stadın ön ismi bir sporsorun olacak. Görüşmeler tüm hızıyla devam ediyor. O sponsor ismi sonrası hangi ismi koyarız bilmiyorum. Henüz kafamızda net bir şey yok.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »