.

Innovia Park’ta 100 Ay 0 Faiz Avantajı

Yeşil GYO tarafından Beylikdüzü’nde konumlandırılan Innovia projesinin Innovia Park etabındaki konutlar 100 ay 0 faiz avantajı ile satışa sunuldu.Innovia Park

Yeşil GYO‘nun  Beylikdüzü‘nde inşa etmekte oduğu Innovia Park konutları satışa sunuldu..
Yeni etabında sunduğu ‘Taksitlerim Güvende’, ‘Yatırım Çeki’ ve ‘100 ay 0 faiz’ uygulaması ile ev sahibi olmak isteyenlere olanak sağlayan Innovia’da fiyatlar 95 bin TL’den başlıyor. DenizBank‘ın ‘Taksitlerim Güvende’ kartı, 5 taksite kadar ödemeleri güvence altına alıyor. Banka aracısız gerçekleştirilen satışlar için güvence olan bu kart, daire sahibinin yaşayabileceği herhangi bir aksilik durumunda, taksitlerin 5 aya kadar ödenebilmesini sağlayacak.
Projeden ev alan herkes 10 bin TL’lik ‘Yatırım Çeki’nin de sahibi oluyor. Innovia Park projesinde kullanılabilecek “Yatırım Çeki” ikinci bir daire almak isteyen ev sahiplerine; yatırım çeklerinin toplam tutarı kadar, fiyat avantajı sağlıyor. Türkiye’de herkesin kaliteli ve yüksek standartlarda ev sahibi olması hedefiyle inşa edilen Innovia projesi, Innovia Park etabında da banka kredisiz ödemelerde “0 faiz” imkânını sunuyor.
Innovia Park dairelerini banka kredisiz, 100 aya kadar 0 faiz ile alma şansına sahipsiniz.
İletişim :  212 414 08 18

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar