.

Innovia 4’te Kredisiz 100 aya kadar faizsiz konutlar

Beylikdüzü’nde Yeşil GYO güvencesiyle yükselen Innovia projesinin 4’üncü etabındaki konutlar 109 bin liradan başlayan fiyat ve 100 aya kadar faizsiz, kredisiz olarak satılıyor.Innovia 4

Aralık 2015’te teslim edilmesi planlanan ve Beylikdüzü’nde yükselen Innovia 4’te 109 bin liradan başlayan konutlar banka kredisiz, gelir beyanı olmadan, şirket bünyesinde senet sistemiyle 100 aya kadar faizsiz  ve yüzde 1 KDV avantajıyla satılıyor.

Innovia 4’te;
* 1+1 daireler 109 bin lira ile 149 bin lira,
* 2+1 daireler 149 bin lira ile 240 bin lira,
* 3+1 daireler 225 bin lira ile 385 bin lira arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

4’üncü etabındaki konutların yüzde 90’ının satıldığı projede, açık kapalı spor yapabileceğiniz mekanlar, yüzme havuzları, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları, yürüyüş ve koşu parkurları gibi sosyal donatılar bulunuyor.

İletişim:  212 414 0 800


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar