.

İncek Life’ın az katlı bloklarındaki son daireleri ‘ailelere özel’ fırsat sunuyor

İncek Life’da ara ödeme avantajı ise sürüyor. Bu kapsamda yüzde 20 peşin, yüzde 20 bir yıl sonra, yüzde 15 iki yıl sonra, kalan miktar ise 48 ay sabit taksit ile ödenebiliyor. İncek LifeSinpaş GYO’nun Ankara’daki İncek Life projesinde ‘son 80 daire’, şehrin sosyal alan çeşitliliğine sahip, farklı konseptte tasarlanan ilk projesinde ayrıcalıklı bir yaşam biçimi hayal eden ailelere hitap ediyor. 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan ve geniş olmasının yanı sıra ‘kullanışlı kat planları’ ile dikkat çeken bu daireler, tüm projeye hakim manzaraları ve alçak katlı blokları sayesinde aileler için en iyi yaşam alanı seçeneklerini sunuyor. Özellikle bahçe kullanımı olan apartman dairelerinin gözde olduğu projede yaşamın bu yaz başlayacak olması ise,

İncek Life’ın sunduğu bir diğer önemli avantaj

Yeşil ve mavinin dengesinden ilham alarak geliştirilen ve ‘mutluluğun formülü dengeli ve sağlıklı yaşam’ anlayışını Ankaralılarla buluşturmaya hazırlanan İncek Life’da son 80 dairenin satışı sürerken, bu dairelerin özel konumu ve nitelikleri, özellikle ailelerin projeye olan ilgisini artırıyor. 150 dönüm arazi üzerinde yüzde 80’i yeşil alan ve su ile projelendirilen, birbirinin manzarasını kesmeyen Konut tasarımı sayesinde peyzajın tüm konutlardan rahatlıkla görülebileceği 548 konutluk İncek Life’da son 80 daire, 3+1 ve 4+1 olarak sunuluyor. Oturum amaçlı olarak planlanan bu daireler, aynı zamanda tüm projeye hakim panoramik manzarası, alçak katlı bloklarda olması ve kullanışlı kat planlarıyla aileler için en iyi seçeneği oluşturuyor.

Bahçe katı ‘özel peyzaj’ vaat ediyor

Sahip olduğu özelliklerle bugüne dek Ankara’da yapılmış Konut projelerinden farklılaşan İncek Life’da özellikle bahçe kullanımı olan az katlı apartman daireleri yoğun ilgi görüyor. Bu sayede aileler, projedeki peyzaj özelliklerinden daha fazla yararlanma imkanı buluyor. İncek Life’ın sunduğu bir diğer önemli avantaj ise, projeden daire satın alanların 30 Ağustos 2014 tarihi itibarıyla evlerine taşınabilecek olması. 2012’nin Nisan ayında satışa sunulanve kaba yapı inşasının yüzde 95’i tamamlanan projedeki satış oranı da yüzde 85’i aştı.

Konser alanı da var, hobi atölyesi de

Ankara’da sosyal alanlarının çeşitliliği ve farklı konseptiyle ilkleri beraberinde getiren İncek Life’ta hiçbir kimyasal madde kullanmadan suyun bitkiler, ortamdaki bakteriler ve özel filtreler yoluyla temizlenmesi ile oluşan ekolojik bir oluşum olan biyolojik gölet, aynı zamanda bu doğal ortamda yüzme imkanı da sunuyor. İncek Life’ta 56 bin 150 metrekarelik bir yeşil alan bulunuyor. Projede kulüp evi, golf alanı, tenis kortu, koşu, bisiklet, yürüyüş parkuru, kültür-fizik hareket alanları, yoga-plates alanı, kaya tırmanış alanı, buz pateni pisti, kapalı spor kompleksi, sauna, fin hamamı, dinlenme ve seyir alanları, ağaç evler, konser ve etkinlikler için ayrılmış Adrenalin Arena, kafeterya alanları, duyu parkı, renk, koku, şifa, meyve ve kış bahçeleri, gezinti göleti, çocukların uçurtma uçurması için planlanmış Yeşil Meydan, macera parkı, çocuk oyun alanları, hobi, el işi ve sanat aktiviteleri için düzenlenmiş İncek Atölye ve çocuk kulübü yer alıyor.
Eskişehir yolu, Konya yolu ve Çevreyolu gibi en önemli ulaşım güzergahlarına yakınlığı ile değerli bir konuma sahip olan İncek Life, Atılım Üniversitesi’ne 3 dk, Bilkent Üniversitesi ve TED Ankara Koleji’ne 10 dk, Panora ve Kentpark AVM’ye de 15 dk mesafede yer alıyor.

Çocuklar hem eğleniyor hem eğitim görebiliyor

3 adet çocuk parkı, ağaç evleri, macera mağaraları, maç yapılacak veya uçurtma uçurabilecek geniş yeşil meydanlarla birlikte projede yaklaşık 700-800 metrekarelik bir alan çocuklara özel olarak ayrılmış. Çocukların özgürce oynayabileceği bu alanlarda kesinlikle araç trafiği yok. Ayrıca projedeki diğer yeşil alanlar da çocukların aileleriyle güzel vakit geçirebilmesine olanak tanıyor.
Sinpaş GYO Türkiye’nin güvenilir markalarıyla işbirliğini İncek Life’ta da sürdürüyor. Eğitim kalitesi ve uzman kadrosuyla Türkiye’nin en büyük eğitim kurumlarından biri olan Bahçeşehir Koleji, anaokulu ve ilköğretim okullarıyla Ankara İncek Life projesinin içinde yer alıyor. 12 bin metrekarelik bir kampüse kurulacak olan Bahçeşehir Koleji’nde kayıtlar devam ederken 2013-2014 öğretim yılı itibariyle eğitim başladı. Kişiye özgü öğretim modeline göre tasarlanan sınıflar, tablet dersliği, interaktif öğrenme istasyonlarının yer alacağı çocuk bilim müzesi, farklı öğrenme modellerine göre tasarlanan kütüphane, fen ve matematik laboratuarları, müzik atölyesi, yüzme havuzu, spor salonu, konferans salonu, yemekhane ve sergi holü yer alırken, anaokulu ve ilköğretim bölümleriyle hizmet verecek olan okul kampüsünde toplam 600 öğrenciye dünya standartlarında eğitim veriyor.

Ara ödeme fırsatı sürüyor

5 farklı blok ve 2 farklı villa seçeneğiyle zengin bir yaşam yelpazesi sunan İncek Life’da 1+1 74 metrekare daireden, 5+1 451 metrekare villaya kadar 22 farklı metrekarede ev seçeneği bulunuyor. Projede satışı süren 3+1 Menekşe Blokları ve 4+1 Lale Konakları’ndaki dairelerin metrekare büyüklükleri brüt 172 ile 200 metrekare arasında değişiyor. İncek Life’da ara ödeme avantajı ise sürüyor. Bu kapsamda yüzde 20 peşin, yüzde 20 bir yıl sonra, yüzde 15 iki yıl sonra, kalan miktar ise 48 ay sabit taksit ile ödenebiliyor. Projenin inşaatında 56’sı  mimar ve mühendis olmak üzere yaklaşık 682 kişi çalışıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar