.

İMSAD Yönetim Kurulu Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik ile Buluştu..

TÜRKİYE İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD)  Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ile buluştu.

 

 

İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan ve kurul üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ile uzun bir görüşme gerçekleştirdi.Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan ; Kayseri’de inşaat sektörünün durumu, sorunları ve geleceğini konuşmak için geldiklerini ifade edip  şehirle ilgili değerlendirmelerde de bulundu.

 

Başkan Erdoğan, “Kayseri örnek bir kent. Geniş caddeleri, binaları ve ulaşımıyla derli toplu, oturmuş bir şehir. Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi hem duyduğumuz hem de takip ettiğimiz bir çalışma. İnşaat sektörü olarak da bu çalışmalardan mutluluk duyuyoruz”  ifadelerinde bulundu.

 

Kayseri şehirciliğindeki planlı gelişmenin üzerine kitaplar yazılabileceğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik  ;  Planlı gelişmenin ve bu gelişmeden ötürü şehrin sakinliğinin insanlara da yansıdığını , insanların bu şehirde huzurlu ve mutlu olduğunu söyledi.

Dönüşüm projeleriyle  örnek olacaklarını vurgulayan Başkan Mustafa Çelik ” Ankara’da Ulus ve Kızılay, İstanbul’da Taksim ne ise Kayseri’de de Sahabiye’nin o olduğunu dile getirdi. Başkan Çelik Sahabiye, yoğunluğun fazla olduğu bir yer. Kentsel dönüşümün toplam değeri 4 milyar TL’yi geçecek. Dönüşüm için ilk ihaleyi yaptık” açıklamalarında bulundu.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kentsel Dönüşüm, Konut Projeleri, Sektörel, Yeni Projeler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »