.

İller Bankası 403 Lojmanı İhaleye Çıkardı

İller Bankası, Ankara, Gaziantep, Adana ve Diyarbakır’da bulunan 403 lojmanı kentsel dönüşüm ve yerel yönetimlere kaynak temin etmek amacıyla ihale ile satışa sundu.Lojman

Mülkiyeti İller Bankası’na ait toplam 403 lojman, kentsel dönüşüm ve yerel yönetimlere kaynak sağlamak amacıyla satışa çıkarıldı.

Bankanın Dışkapı hizmet binasında açık artırma usulüyle gerçekleştirilen ihalede, Ankara, Gaziantep, Adana ve Diyarbakır’daki, fiyatları 34 bin ile 170 bin lira arasında değişen konutlar, yüzde 20 peşin, 60 ay vadeyle satışa çıkarıldı. Vatandaşların ilgisinin beklenenden fazla olması üzerine, ihalenin düzenlendiği salonun dışında da büyük ekran kurularak konut almak isteyenlerin açık artırmaya katılması sağlandı. Eskidji Müzayedecilik AŞ’nin İstanbul Yenibosna’daki merkezi ve Adana Bölge Ortaklığı’nda da eş zamanlı gerçekleştirilen ihaleye, katılımcılar ayrıca  “www.eskidji.com” internet adresi üzerinden de teklif verdi. Başkentte Hülya, Şimşek ve Bülten sokaklar ile Emek ve Maltepe gibi gözde semtlerin yanı sıra Etlik ve Yenimahalle’deki konutlar da satışa sunuldu. Bülten Sokağı ve Emek’teki lojmanların komple bina olarak satıldığı açık artırmada ayrıca Gaziantep Şahinbey, Diyarbakır Yenişehir ve Adana Seyhan’da, 77 ile 130 metrekare arasında değişen lojmanlar da alıcı buldu.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda İhale kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »