.

İlke Park Evleri’nde Teslimler Aralık’ta Başlayacak

İstanbul Eyüp’te inşa edilen İlke Park Evleri’de satış süreci devam ediyor. Projede teslimlerin Mart 2015’te başlayacağı belirtiliyor ancak erken teslim de söz konusu olabilecek.İlke Park Evleri

İstanbul Eyüp’te HTT İnşaat tarafından hayata geçirilen İlke Park Evleri’nde Konut fiyatları 159 bin liradan başlıyor. Vialand’a komşu bir konumda bulunan projede yüzde 25 peşinat verilerek Daire sahibi olunabiliyor.

 İlke Park Evleri 3 Blok Olarak İnşa Ediliyor

3 blok halinde inşa edilen İlke Park Evleri’nde 182 adet Konut bulunuyor. Blokların 11 katlı olarak tasarlandığı projede, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon Daire seçenekleri yer alıyor.

En Küçük Daire 53 m2

Teslim tarihi olarak Mart 2015 tarihi belirtilen İlke Park Evleri’nde, hedef bu yılın sonu olarak belirtiliyor. Fiyatların 159 bin liradan başladığı projede 1+1 daireler 63 m2 ile 76 m2 arasında 2+1 daireler 67 m2 ile 108 m2 arasında, 3+1 daireler 101 m2 ile 147 m2 arasında,34 4+1 daireler ise 182 m2 ile 201 m2 arasında değişiyor.

Market Binanın Altında

Eyüp Karadolap Mahallesi, Gamze Sokak üzerinde yükselen proje, 3 bin 700 m2 arsa üzerine yükseliyor. Yüzme havuzundan fitness salonuna, saunadan buhar odasına kadar farklı sosyal donatıların bulunduğu İlke Park Evleri’nin A bloğunun altında kat maliklerinin günlük her türlü ihtiyacını karşılama imkanı veren modern bir süper market yer alıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar