.

Ilıksu Yaşamkent tamamlandı ve ilk sakinlerini ağırlamaya başladı

Turyapı, Zonguldak Kozlu’da hayata geçirdiği, dünyanın yeni konut trendine öncülük eden Ilıksu Yaşamkent’i tamamlayarak sahiplerine teslim etmeye başladı. Yeni yaşam merkezinin ilk sakinleri Ilıksu Yaşamkent’te yeni bir hayata adım atıyor.ılıksu

Turyapı, Zonguldak Kozlu’da doğa ile iç içe, modern ve dört dörtlük bir konfora sahip, deniz ve ormanlarla çevrili Ilıksu Yaşamkent projesiyle doğal yaşam tarzına öncülük ediyor. Ilıksu Yaşamkent’i ilan ettikleri tarihte tamamlayarak sahiplerine anahtar teslim sunduklarını ifade eden Turyapı Yönetim Kurulu Üyesi Atakan Turpcu, Mart ayı sonundan itibaren ilk sakinlerin taşınmaya başladığını belirtiyor.

Kentsel dönüşümde örnek proje
Turyapı’nın Zonguldak Kozlu’da hayata geçirdiği Ilıksu Yaşamkent projesi lüks ve konforu doğal yaşamla buluşturuyor. Konforu ve lüksüyle bölgede bir başka örneği olmayan Ilıksu Yaşamkent, Zonguldak’ta kentsel dönüşümün en çarpıcı örneklerinden biri olarak öne çıkıyor.

Kent merkezine sadece 13 kilometre uzakta, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’nin yanında, deniz ve ormanla içiçe yeni bir yaşam tarzının adı olan Ilıksu Yaşamkent, sakinlerini Batı Karadeniz’de benzeri olmayan yeni bir yaşama davet ediyor. Oksijeni bol, dört mevsim dört ayrı renge dönüşen kestane, meşe, gürgen, palamut, kayın ağaçlarıyla çevrili orman bölgesinde sakin ve huzurlu bir yaşam sunan Ilıksu Yaşamkent’te bir yaşam merkezinde olması gereken her türlü lüks ve konfor yer alıyor.

Yeni trendlere uygun, ferah ve geniş 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerin yanı sıra Ilıksu Yaşamkent’te 3+1, 4+1 ve 5+1 geniş villa daire seçenekleri de yer alıyor. Dairelerde Schindler, Vitra, Artema gibi markalar boy gösteriyor. Çocuk oyun alanlarından yüzme havuzuna, iki katlı kapalı otoparktan göz alıcı peyzaj düzenlemesi ve restoran ile spor merkezi gibi birçok imkanı barındıran sosyal tesislere kadar modern yaşamın tüm olanakları Ilıksu Yaşamkent’te bir arada bulunuyor.

Modern ve yeşil bir hayat
En şiddetli olası depreme dayanıklı radye temel ve yüksek tünel kalıp teknolojisiyle inşa edilen Ilıksu Yaşamkent’te bütün duvarlar taşıyıcı görevi görüyor. Bununla birlikte, Zonguldak’ta doğalgaz sistemiyle yapılan öncü bir proje olarak da öne çıkan Ilıksu Yaşamkent, gerek tabiatın tüm renklerini barındıran doğal bir ortamda yer alması gerekse konut çevresinin özel peyzaj mimarisiyle standart betonarme yapı anlayışının dışında huzurlu bir hayat sunuyor.

Ilıksu Yaşamkent projesiyle Zonguldak’ta dünyanın yeni konut trendleri arasında yer alan ‘doğal yaşama’ Türkiye’de öncülük ettiklerini belirten Turpcu, projenin yatırım açısından büyük avantajlar sunduğunun da altını çiziyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar