.

Ilıksu Yaşam Kent’te Teslimler 2013 Yılında Yapılacak

TurYapı tarafından Zonguldak’ta konumlandırılan Ilıksu Yaşamkent Evleri 2013 yılı içerisinde tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilecek.Ilıksu

Turyapı‘nın Zonguldak Kozlu‘da hayata geçiridği Ilıksu YaşamKent projesi doğa ile iç içe, modern ve dört dörtlük bir konfor sunuyor.

Kent merkezine yakın konumu, orman ve denizle bütünleşmiş yeni bir yaşam tarzına öncülük eden Ilıksu Yaşamkent, 2013 yılında tamamlanarak sakinlerine teslim edilecek.

 Güvenilir ve sağlam konutların markası Turyapı, Zonguldak Kozlu’da deniz ve ormanlarla çevrili Ilıksu Yaşamkent projesiyle gerçek doğal yaşam tarzına öncülük ediyor. Turyapı Yönetim Kurulu Üyesi Atakan Turpcu, proje için artık sayılı günler kaldığını, Ilıksu Yaşamkent’in 2013 yılı içinde tamamlanarak sahiplerine teslim edileceğinin müjdesini veriyor.
Zonguldak Kozlu’da doğa iç içe modern bir yaşam
Turyapı’nın Zonguldak Kozlu’da hayata geçirdiği Ilıksu Yaşamkent projesi lüks ve konforu doğal yaşamla buluşturuyor. Konforu ve lüksüyle bölgede bir başka örneği olmayan Ilıksu Yaşamkent, Zonguldak’ta kentsel dönüşümün en çarpıcı örneklerinden biri olarak öne çıkıyor.
Kent merkezine sadece 13 kilometre uzakta, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’nin yanında, deniz ve ormanla içiçe yeni bir yaşam tarzının adı olan Ilıksu Yaşamkent, sakinlerini Batı Karadeniz’de benzeri olmayan yeni bir yaşama davet ediyor. Oksijeni bol, dört mevsim dört ayrı renge dönüşen kestane, meşe, gürgen, palamut, kayın ağaçlarıyla çevrili orman bölgesinde sakin ve huzurlu bir yaşam sunan Ilıksu Yaşamkent’te bir yaşam merkezinde olması gereken her türlü lüks ve konfor yer alıyor.
Yeni trendlere uygun, ferah ve geniş 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerin yanı sıra Ilıksu Yaşamkent’te 3+1, 4+1 ve 5+1 geniş villa daire seçenekleri de yer alıyor. Dairelerde Schindler, Vitra, Artema gibi markalar boy gösteriyor. Çocuk oyun alanlarından yüzme havuzuna, iki katlı kapalı otoparktan göz alıcı peyzaj düzenlemesi ve restoran ile spor merkezi gibi birçok imkanı barındıran sosyal tesislere kadar modern yaşamın tüm olanakları Ilıksu Yaşamkent’te bir arada bulunuyor.
Dünyanın yeni konut trendi 
En şiddetli olası depreme dayanıklı radye temel ve yüksek tünel kalıp teknolojisiyle inşa edilen Ilıksu Yaşamkent’te bütün duvarlar taşıyıcı görevi görüyor. Bununla birlikte, Zonguldak’ta doğalgaz sistemiyle yapılan öncü bir proje olarak da öne çıkan Ilıksu Yaşamkent, gerek tabiatın tüm renklerini barındıran doğal bir ortamda yer alması gerekse konut çevresinin özel peyzaj mimarisiyle standart betonarme yapı anlayışının dışında huzurlu bir hayat sunuyor.
Ilıksu Yaşamkent projesiyle Zonguldak’ta dünyanın yeni konut trendleri arasında yer alan ‘doğal yaşama’ Türkiye’de öncülük ettiklerini belirten Turpcu, projenin yatırım açısından büyük avantajlar sunduğunu, bununla birlikte konut sahibi olmak isteyenlere her türlü ödeme kolaylıklarını sunduklarının altını çiziyor.
İletişim: 372 261 02 41

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar