.

İkizce İmam Hatip Lisesi Eğitim Öğretime Hazır

Eğitim yatırımlarına sürat kesmeden devam eden Ordu Büyükşehir Belediyesi, İkizce İmam Hatip Lisesi’nin inşaatını tamamladı.

Ordu Büyükşehir Belediyesinin eğitim yatırımları sürat kesmeden devam ediyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, İkizce eyaletinde yapımına başladıkları 24 derslikli İmam Hatip Lisesini tamamladıklarını söyledi.

DERSLİK SAYISI 18’DEN 24’E ÇIKARILDI

Ordu ilinin geleceğine yön veren yatırımları yaşama geçirmeye devam ettiklerini ifade eden Başkan Yılmaz, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak, illimizin geleceğini inşa etmeye devam ediyoruz. İlk evvelce 18 derslikli olarak planladığımız fakat gelen talepler nedeniyle 24 derslikli olacak şekilde tekrardan projelendirdiğimiz İmam Hatip Lisemizi tamamladık. İkizce ilçemiz, lüzum binası lüzumse etraf düzenlemesiyle beraber güzel bir eğitim yuvasına kavuştu” diye konuştu.

Projenin 6 dönümlük bir alanda yaşama geçirildiğini ifade eden Başkan Yılmaz, “İkizce ilçemizin güzel bir yerinde, meslek yüksekokulunun derhal yanısıra tespit edilen 6 dönümlük alana inşa ettiğimiz lisemiz 24 derslik, 1 adet laboratuvar, 1 adet bilgisayar odası, bay ve bayan mescit ve şadırvan, 2 öğretmenler odası, rehberlik odası ve 6 adet yönetici odasından oluşacak” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »