.

İDO bayradam seferlerini arttırıyor! Bayam tarifeleri açıkladı!

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) A.Ş, bayram tatili süresince tatil yoğunluğuna uygun ek seferler ve sürekli işleyecek hatlarla vatandaşlara hizmet verecek…

İDO’dan yapılan yazılı açıklamada, Kurban Bayramı’nda tatil nedeniyle yoğunluğun en çok hissedileceği bölgelerden olan Eskihisar-Topçular araba vapuru hattında, geçmiş bayramda olduğu gibi doldur-boşalt yönteminin uygulanacağı belirtildi.

İDO’nun, bütün hatlarda tatil yoğunluğuna uygun seferler belirlediği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: ”24 Ekim gününün de tatil olması sebebiyle 23 Ekim günü hızlı feribot ve deniz otobüsü dış hatlarda ek seferler uygulanacak. İDO’nun Yenikapı-Bursa-Yenikapı, Yenikapı-Bandırma-Yenikapı ve Yenikapı-Yalova-Yenikapı hatlarında bayram tatili boyunca 196 hızlı feribot ve 36 deniz otobüsü seferi olacak. İDO, Pendik-Yalova-Pendik hattında ise tam 184 hızlı feribot seferiyle yolcularına hizmet verecek. Ayrıca Bostancı-Yenikapı-Armutlu-Yenikapı-Bostancı, Bostancı-Yenikapı-Marmara-Avşa ve Kartal-Yalova hatlarında bayram boyunca çalışacak 117 deniz otobüsüyle birlikte İDO’nun dış hat hızlı feribot ve deniz otobüsü sefer sayısı toplamda 533’e ulaşacak. Tüm bu seferler için 292 bin 444 koltuk, 49 bin 213 araç bileti satışa sunuldu.

Bayram tatilinin 6 günü boyunca iç hat deniz otobüsü sefer sayısını 180, İDOBÜS sefer sayısını ise 120 olarak belirleyen İDO, Eskihisar-Topçular araba vapuru hattında yaşanacak yoğunluğu karşılayabilmek için burada doldur-boşalt yöntemini uygulayacak. Bu yöntemle birlikte İDO, araba vapurlarında toplam 2 bin 150 sefere ulaşacak. Bu da tüm seferlerin toplamında İDO’yu 3 bin seferin üzerine çıkaracak.

AA


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar