.

Home in Turkey – Türk Gayrimenkul Projeleri Tanıtım Günleri’ne Türk müteahhit ilgisi artıyor

Onlar yerini aldı ya siz?  “Home in Turkey – Türk Gayrimenkul Projeleri Tanıtım Günleri”ne gösterilen ilgi giderek artıyor. Ukrayna basını ve türk basını bu  buluşmaya geniş yer ayırıyor. Kiev’de düzenlenecek Tanıtım Günleri’ne Türkiye’nin önde gelen müteahhitlik kuruluşları katılmak için sabırsızlanıyor.

Think Free Event Seyahat Ajansı ve İMC Production tarafından 19-20 Ekim 2012 tarihleri arasında Kiev’de düzenlenecek  olan “Home in Turkey – Türk Gayrimenkul Projeleri Tanıtım Günleri”nde, Türkiye’nin önde gelen inşaat firmaları Ukraynalı potansiyel alıcı ve yatırımcılarla bir araya gelecek, projelerinin tanıtımı ve satışını gerçekleştirecekler. Kiev basınının geniş yer verdiği “Home in Turkey” tanıtım günleri için rezervasyonlar dolmaya başladı.Mütekabiliyet yasasının yürürlüğe girmesi  ilginin artmasında büyük etken oluyor.

Türkiye

Türkiye emlak pazarına büyük ilgi gösteren ülkeler arasında bulunan Ukrayna ise, turistik tercih bakımından öncelikli ülke olması ve kültürel yakınlık gibi nedenler dolayısıyla Türkiye’ye büyük ilgi duyuyor ve Türkiye emlak pazarını son derece cazip kılıyor.Ayrıca

Ulaşım kolaylığı bu etkiyi ikiye katlıyor.

Özel davetli katılımcılar arasında Ukraynalı üst düzey bürokratlar, iş dünyasının tanınmış simaları, yatırımcılar, yatırım bankacıları, gayrimenkul geliştiricileri, uluslararası emlak alıcıları, ikinci ev yatırımcıları, yatırım ajansları, emlak pazarlama şirketleri ve uzmanları yer alıyor.Bodrum Horizon evleri Uluhan Grup,Turyapı,Sarp Group,Rumeli Gayrımenkul,Sotheby’s İnternational Konya Evleri ,İstanbul Loft,İstanbul Suits Work Suquara O2,Adlon Gol Residence Kent Life Dore Life ,Elite Grand Palace etkinlikte yerlerini aldılar.

Kiev’in ünlü beş yıldızlı oteli Fairmont Grand Holel’de düzenlenecek olan “Home in Turkey” buluşmasında Türkiye’yi yakından tanıyan Ukraynalı yatırımcılar ve potansiyel alıcılar hazır bulunacak. Büyük tanıtım çıkartması

Büyük buluşma öncesinde Kiev’de “Home in Turkey” tanıtım günlerini duymayan Ukraynalı kalmadı. Gerçekleştirilen büyük tanıtım kampanyası kapsamında şehrin dört bir yanında outdoor çalışmaları yapıldı, basın ve haber ajanslarına duyurular geçildi, gayrimenkul ve iş adamlarına özel tanıtımlar gerçekleştirildi.Türk Havayollarına bu etkinlik için günler öncesinden rezervasyonlar yaptırıldı.

 

Türk gayrimenkul sektörünün Ukrayna çıkartması olmaya aday “Home in Turkey – Türk Gayrimenkul Projeleri Tanıtım Günleri”nin katılım şartları için bkz. www.thinkfree-tr.com, weare@thinkfree-tr.com www.hitfair.org


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar