.

Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn’un Yeni Tanıtım Filmi Yayınlandı

Amplio Emlak Yatırım tarafından hayata geçirilen Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn İstanbul’un yeni reklam filminde İstanbul’un Şıklığı vurgulanıyor.

Hilton markaısnı Haliç’e getirerek dünyanın en çevreci otellerinden birinibölgede hayata geçiren Amplio Emlak Yatırım, yeni bir tanıtım filmi hazırladı. Sürdürülebilirlik ve tasarım dallarında ödülleri bulunan Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn İstanbul’un ve Haliç’in ele alındığı reklamda İstanbul’daki sıkışıklığa değiniliyor.
İstanbul tutkunlarını Haliç’e ve İstanbul’a bir de geniş açı ile bakmaya davet eden Amplio Emlak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Alaeddin Babaoğlu, “Haliç’e yatırımlarımız devam edecek. Çünkü gerçek İstanbul’un kalbi her zaman Haliç bölgesi olmuştur. Bunu önümüzdeki süreçte bölgeye yapılacak birçok yatırım da kanıtlayacak” dedi.

Hilton Garden


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar