.

HGS, trafiği rahatlatmak yerine durma noktasına getiriyor!

Vatandaşın hızlı geçmek için aldığı HGS’de çile bir türlü bitmek bilmiyor. Yetkilier sorunu çözmemek için inatla adım atmaz iken vatandaş ise isyan etmeye başladı


Vatandaşın hızlı geçmek için aldığı HGS’de çile bir türlü bitmek bilmiyor. Yetkilier sorunu çözmemek için inatla adım atmaz iken vatandaş ise isyan etmeye başladı.

Ulaştırma Bakanlığı tarafından 17 Eylül’de, özellikle İstanbul trafiğini önemli oranda rahatlatmak için, İstanbul başta olmak üzere otoyol ve köprü gişelerinde trafiğin akışını hızlandırmak üzere uygulanan Hızlı Geçiş Sistemi, HGS’de çile 22. gündür bir türlü sona erdirilmiyor..

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü girişine yalnızca bir tane gişe açılması ve köprüye son giriş yapılan Bebek kavşağından bu gişeye ulaşmak isteyen araçların yolunun bariyerle kesilmesi nedeniyle trafiği rahatlatmak bir yana durma noktasına getirdi.

Çile günden güne artan kilometrelerce araç trafiği ve saatler ile tam bir işkenceye dönüşürken vatandaşlar ise merakla yetkililerin bu görüntüye son vermek için ne zaman adım atacağını bekliyor…

Haber 7


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar