.

Hemen teslim daireler Adlon Residence’ta

Bodrum Adlon Residence’ta fiyatlar 179 bin liradan başlıyor, projeden konut sahibi olanlar 60 ay boyunca 1000 Euro kira garantisi imkanından yararlanabiliyor.

Bodrum’da BB Group Homes imzasıyla yaşama geçirilen Adlon Residence 17 ikiz blok halinde inşa ediliyor. Adlon Residence ‘ta 204 daire ve 15 müstakil konut bulunuyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut alternatifleri yer alıyor. Adlon Residence’ta bulunan konutların metrekareleri 57 ile 132 metrekare arasında değişiyor.

Adlon Residence Bodrum’da fiyatlar 179 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede 60 ay boyunca 1000 Euro kira garantisi imkanı sunuluyor. Anahtar teslimlerinin hemen gerçekleştiği projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor

Bodrum Adlon Residence’ın sosyal alanları arasında;

Çocuk havuzu,

Yarı olimpik açık havuz,

Kapalı havuzun,

Concierge hizmetleri,

SPA Merkezi,

Buhar odası,

Sauna bulunuyor. Ayrıca projede;  veteriner danışmanlığı, havaalanında karşılanma, shuttle, günlük kişisel alışveriş, kuru temizleme, bagaj taşıma, yol durumunu, adres bilgisi, sinema seansları, restoran rezervasyonu, golf organizasyonu, gezi ve tur önerileri ve rezervasyonu ve özel şoför gibi hizmetlerde yer alıyor.

 

İletişim: 444 25 94


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar