.

Helenium Wings’te 72 Ay Yüzde 0 Faiz Fırsatı

Başarır İnşaat’ın Kurtköy’de konumlandırdığı Helenium Wings projesinde yüzde 1 KDV ile konutlar 72 aya kadar yüzde 0 faiz avantajı ile satışta.Helenium Wings

Başarır İnşaat tarafından ‘Helenium’ markasıyla Kurtköy’de hayata geçirilen Helenium Wings projesinde 72 ay sıfır faizle vade  ve yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor.
388 bağımsız bölümden meydana gelen projede peşin ödemelerde de yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. Dört bloktan oluşan Helenium Wings projesi 16 bin 500 metrekarelik alana kuruluyor.
Projenin bina oturumu 5 bin 400 metrekare, yeşil alanı ise 12 bin metrekare olarak belirlendi. 2014 yılının sonunda teslim edilecek olan Helenium Wings projesinin yatırım değeri ise 50 milyon lira. Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 20 dakika mesafede bulunuyor.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar