.

Helenium Wings’te 1+1’ler 170 bin lira

Kurtköy’de BAŞARIR İnşaat imzasıyla yükselen Helenium Wings’te 1+1 daireler 170 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta.

BAŞARIR İnşaat’ın iddialı mimarisiyle dikkat çeken Kurtköy’deki projesi Helenium Wings’te 3+1 daireler 1+1 daireler 170 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta.

Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için 0.87 faiz oranı ve bankalardan alınacak 60 aya kadar uzanan ödeme planı yapılıyor.

Rezidans dairelere yüzde 12’lik indirim yapılırken, peşin alımlarda da yüzde 10 indirim uygulanıyor. Yüzde 1 KDV’nin devam ettiği projede, indirim uygulanmış fiyatlar 1+1 dairelerde 170 – 200 bin lira, 2+1 dairelerde 230 – 290 bin lira, 3+1 dairelerde 350 – 400 bin lira arasında değişiyor.

Sauna, kapalı ve açık yüzme havuzu, tenis kortları, fin hamamı, basketbol sahası, çocuk oyun alanları ve Türk hamamı ayrıcalıklarının yer aldığı projede konutların 2014 Haziran’da teslim edilmesi planlanıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar