.

Helenium Garden’da ilk 4 günde yüzde 25 satış

Helenium Garden’da Stüdyo daireler 99 bin liradan satışa sunuluyor.Helenium Garden

Satışa yeni çıkan ve yatırımcıların markaja aldığı bir diğer proje ise Başarır İnşaat imzası taşıyor. İstanbul Kurtköy’de Helenium Garden ismiyle yükselen projede 280 dairenin 4 günde yüzde 25’nin satıldığı belirtiliyor.

44 bin metrekare İnşaat alanı bulunan Helenium Garden projesi 11 bin metrekare Arsa alanı üzerinde konumlanıyor. Daire fiyatları 69 bin liradan başlıyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 Daire tiplerinden meydana gelen projede daireler 40 metrekare ile 153 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Helenium Garden’da;

Stüdyo Daireler 99 bin liradan,

1+1 daireler 155 bin liradan,

2+1 daireler 241 bin liradan,

3+1 daireler 392 bin liradan satışa sunuluyor.

İstanbul’un hızlı ve planlı gelişen bölgelerinden Kurtköy’de yer alacak olan Helenium Garden, ismini aldığı bahçe ve botanik kültürün hakkını geniş yeşil alanlarıyla verecek şekilde projelendiriliyor.

Kentin imkânlarını içindeki çarşı ile evinize kadar getiren Helenium Garden, şehrin kalabalığından, doğanın sıcaklığına ulaşmak isteyenler için inşa edilecek.

İletişim:  216 533 81 81


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »