.

Hayat Tepe’de Ocak sonuna kadar yüzde 15 indirim yaptı

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (GYO) Bayrampaşa’da yer alan ilk konut projesi Hayat Tepe’de indirim günleri başladı.hayat tepe

Özak Hayat Tepe projesinde Ocak sonuna kadar geçerli olacak kampanyada yüzde 15’e varan indirim uygulanıyor.

İstanbul’un tarihi yarımadasına yakınlığıyla öne çıkan ve yeni yaşam alanlarıyla dikkat çeken Bayrampaşa’nın yeni yüzü Hayat Tepe projesi, üçgen mimari özelliğiyle ‘Mutluluk Mimarisi’ olarak tanımlanıyor.

Hayat Tepe’de KDV oranı yüzde 1 olacak
Hayat Tepe Bayrampaşa projesinde kaba inşaat tamamlanırken, dış cephe ve iç mekân çalışmalarına geçildi. Eylül ayında teslimi yapılacak projede satışlar da yüzde 50’yi aştı. Merkezi lokasyonuyla öne çıkan Hayat Tepe projesinde başlayan yüzde 15 indirimin yanı sıra yüzde 1 KDV avantajı ile yine yüzde 1 peşinat ve 120 aya varan vade avantajları da alıcılara sunuluyor.

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa’da 32 bin metrekare alan üzerinde, ikisi 24, biri 23 katlı 3 bloktan oluşan projede 40 metrekare ile 230 metrekare arasında değişen 1+0’dan 4+1’e kadar değişen seçenekleri bulunuyor.

Proje toplam 546 daireden oluşuyor. Kapalı yüzme havuzu, spor salonu ve basketbol salonu ile Daire sahiplerinin 12 ay bu faaliyetlerden yararlanması sağlanıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar