.

Halkbank’tan 28 ilde 72 gayrimenkul! 1 milyon 800 bin TL’ye!

Halkbank 28 ilde 72 gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin toplam bedelleri 3 bin 500 TL’den başlıyor ve 1 milyon 800 bin TL’ye kadar çıkıyor

Halkbank 28 ilde 72 gayrimenkulü satışa çıkardı. Bu iller arasında Zonguldak, Yalova, Trabzon, Tokat, Tekirdağ, Sinop, Sakarya, Muğla, Mersin, Manisa, Malatya, Kırklareli, İzmir, İstanbul, Isparta, Hatay, Düzce, Diyarbakır, Çorum, Çanakkale, Bursa, Burdur, Bilecik, Bartın, Aydın, Antalya, Ankara, Adıyaman yer alıyor.

Satıştaki gayrimenkuller içinde tarla, arsa, mesken, işyeri, bina, fabrika bulunuyor. Toplam bedelleri 3 bin 500 TL’den başlıyor ve 1 milyon 800 bin TL’ye kadar çıkıyor. İhale elektronik ortamda 30 Ekim’de saat 12.00 ile 1 Kasım saat 12.00 arasında yapılacak. Geçici teminat ve dekontların en geç 31 Ekim’e kadar alınmış olması gerekiyor.

İhale sitesi: https://halkbankgayrimenkul.intego.com


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda İhale kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »