.

Halkalı’da inşa edilen Soyak Evostar’da Tapu Harcı Artışı Yok

Soyak tarafından Halkalı’da inşa edilen Evostar’da dayalı döşeli 1+1 daire 107 bin 500 liradan satılıyor, üstelik tapu harcı artışını da Soyak karşılıyor..

Soyak’tan İstanbul’un yükselen değeri Halkalı’da almaya ve yaşamaya değer bir Soyak klasiği: Soyak Evostar.

Dayalı döşeli stüdyoların ve 1+1 evlerin de yer aldığı Soyak Evostar 107 bin 500 liradan başlayan cazip fiyat avantajıyla size yeni nesil bir yaşam tarzı sunuyor. Üstelik tapu harcı artışından doğan farkı sizin için biz ödüyoruz.

Soyak Evostar’daki tüm konutlar, alırken de otururken de daha az ödeyeceğiniz şekilde planlandı. Böylece, gereksiz hacimlerden doğan satış fiyatları, ekstra ısıtma, soğutma, elektrik, su, temizlik ve aidat giderleri yok edildi.

Siz de Soyak Evostar’a gelin, dayalı döşeli stüdyonuzu yada 1+1’inizi hemen alın, taksitlerinizi 1 yıl sonra, yani teslimde ödemeye başlayın.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »