.

GYODER 6 Kasım’da yeni ofisine taşınacak!

GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) 6 Kasım 2017 tarihi itibariyle yeni ofisinde etkinlik göstermeye devam edecek.

GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) 6 Kasım 2017 tarihi itibariyle yeni ofisinde etkinlik gösterecek.

GYODER; 2 Ağustos 1999 tarihinde, Türkiye’deki sahip olunan ve kurulmakta olan gayrimenkul yatırım ortaklıklarının (GYO) temsilcileri tarafından, gayrimenkul sektörünü temsil ve gelişimini teşvik etmek, gayrimenkul yatırımlarının önündeki zorlukların kolaylaştırılması adına yasa – mevzuat çalışmaları yapmak, uluslararası yatırımcılar ile sektör ilişkilerini geliştirmek, sektörün önündeki problemlerin iyileştirilmesine katkı sağlamak, sektörü bilgilendirmek ve eğitmek hedefi ile kuruldu.

GYODER’in gayrimenkul geliştirici, gayrimenkul yatırımcı, GYO, gayrimenkul danışmanlık, gayrimenkul değerleme, sigortacılık, mimari ve hukuk gibi gayrimenkulün ana ve yan sektörlerini içine alan 300’e yakın kurumsal delegesi bulunuyor.

“Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu” GYODER, Türkiye gayrimenkul sektörünün şekillenmesinde mühim rol üstleniyor.

GYODER yeni ofis adresi: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Yonca Apt. No: 151/43 C Blok Şişli İstanbul


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »