.

Güral Premier Otel CARETTALARI korumaya aldı

Tekirova’da bulunan Mavi Bayraklı Güral Premier Otel, deniz kaplumbağaları caretta carettaları korumaya aldı.

Tekirova’da bulunan Mavi Bayraklı Güral Premier Otel, sahilinde caretta carettaları misafir ediyor.

Otel çalışanlarının deniz kaplumbağalarının sahilde yumurtladığını görmesi üzerine Otel Kalite Sorumlusu ve Mavi Bayrak Sorumlusu Çevre Mühendisi Uğur Burhan Yıldırım öncülüğünde yuva etrafı koruma altına alındı.

Koruma kafesinin üzerine sahili kullanan misafirleri bilgilendirmek amacı ile de davranış kurallarını içeren dokümanlar yapıştırıldı. Turistlerin oldukça dikkatini çeken bölge özellikle çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Antalya kıyıları içerisindeki 8 üreme noktasından birinin Tekirova bölgesinde olduğunu belirten Uğur Burhan Yıldırım, otel olarak üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirdiklerini; turizm ile doğal hayatın iç içe olabileceğini en iyi şekilde kanıtladıklarını ifade etti.

Yıldırım, yavruların ağustos ayı sonunda yumurtadan çıkmalarını sabırsızlık ile beklediklerini de sözlerine ekledi.(cumhuriyet)


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar