.

Güneşli Corner Life’ta başlangıç fiyatı 250 bin TL

Beyaz İnşaat ve Keleş İnşaat’ın birlikte yükselttiği Güneşli Cornerlife, 250 bin liradan başlayan fiyatlarıyla satışlarına devam ediyor.Corner Life

İstanbul Güneşli’de hayata geçirilen Cornerlife projesinde 211 konut ve 21 dükkan yer alıyor. 50 bin metrekare inşaat alanına sahip projede stüdyo, 1+1,2+1 ve 3+1 konut tipleri bulunuyor.

Projede konutların yanı sıra; açık ve kapalı yüzme havuzu,Türk hamamı, sauna, fitness center,tenis kortu, açık ve kapalı otopark, çocuk parkı, açık spor alanı, beyaz eşya, süper lüks lobi, kamelyalar, market, vitamin bar, çocuk oyun odası, amfitiyatro kapalı sinema salonu mevcut.

Beyaz İnşaat ve Keleş İnşaat tarafından inşa edilen Güneşli Cornerlife’ta 1+1 dairelerin fiyatları 250 bin TL’den, 2+1 dairelerin fiyatları 393 bin TL’den, 3+1 dairelerin fiyatları ise 559 bin TL’den başlıyor. Cornerlife Güneşli, Basın Express yolunda konumlanıyor.

İletişim:  212 445 45 23


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar