.

GÜLNAR, KAZAKİSTAN – ANTALYA HATTINI KIŞIN DA ÇALIŞTIRACAK

Gülnar Tour 27 Aralık itibarı ile Almaty ve Astana’dan Antalya’ya direk uçuşlara başlayacak.

Kazakistan’daki Türk tur operatörü Gülnar Tour 27 Aralık itibarı ile Almati ve Astana’dan Antalya’ya direk uçuşlara başlıyor.

Konu ile ilgili bilgi veren Gülnar Tour Türkiye Temsilcisi Orhan Sancar, Antalya’da sezonu 12 aya uzatmak için Kazakistan’dan Antalya’ya kış döneminde uçuşlara başlayacağız”dedi.

Haftada iki sefer,Corendon Havayolları işbirliği ile yapıleceğı bildirilen  uçuşlarda,öncelikle sporcu ve incentive (mice) gruplarının taşınacağı belirtiliyor.

Orhan Sancar, kış programında paket turları da pazarlayacaklarını belirterek şunları söyledi:

“Kazakistan’dan ciddi bir talep bulunuyor, 50’ye yakın futbol takımı her sene kamp için yurtdışına gidiyor,bu takımlari Antalya’ya çekmek için çalışacagız. Aynı zaman Kazak ve Yabancı corporate şirketlerin bayii ve lansman toplantıları için ülkemizi tercih edebilirler. 2012 yılında 100 bin paxlık paket ve blok yolcu hedefine ulaşacağız. Kırgızistan’dan ilk defa düzenlediğimiz Antalya uçuşları çok rağbet gördü ve sezon sonuna kadar tüm uçuşlar dolu. Eğer kamu ve özel sektörden gerekli desteği görürsek 2013 sezonunda kapasiteyi daha da arttıracağız.”


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Mortgage kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar