.

GROHE SPA “Allure Brilliant in SuperBlack” ile siyahın ihtişamı

Siyah güzeldir. “Allure Brilliant in SuperBlack”in GROHE SPA™ koleksiyonuna katılmasıyla siyahın o muhteşem zarafeti artık evlerinizde. GROHE StarLight®  teknolojisinin yepyeni bir versiyonu olan SuperBlack, hem bataryalar hem de duşlarda siyahın zamanın ötesine geçen görünümünü, elmasın sağlamlığı ile birleştiriyor.Allure Brilliant in SuperBlack

Parlak SuperBlack Allure Brilliant büyüleyici açıları ve detaylarıyla geometrik şekillerin sınırlarını zorlarken, armatür tasarımına yeni bir boyut getiriyor.Yeni bataryalar çekici görünümlerini CVD olarak adlandırılan kimyasal buhar çökeltme işlemine borçlu.
Uzun ömürlü güzellik
“Allure Brilliant in SuperBlack” sadece parlak güzelliği ile değil, aynı zamanda özel CVD (kimyasal buhar çökeltme işlemi) olarak adlandırılan kaplaması sayesinde sunduğu uzun ömürlü dayanıklılık ile de ön plana çıkıyor. GROHE StarLight®  teknolojisi ile çizilmeye karşı üstün bir dayanıklılığa sahip olan elmasımsı yüzey, galvanize krom yüzeylere kıyasla beş kat daha sert ve çizilmeye karşı yüz kat daha dayanıklı hale geliyor.
Estetiğin cazibesi Allure Brilliant’ın yenilikçi teknolojisi ile bir arada
Renginin muhteşem güzelliğinin yanı sıra, “Allure Brilliant in SuperBlack” suyun eşsiz coşkusunu için harmanlanan hayranlık verici tasarımı ve mimari netliği ile de kendini gösteriyor. Bataryanın dikkat çekici özelliklerinden biri olan Aqua Window ise, suyun doğal akışını hayranlık verici bir manzaraya dönüştürerek küçük bir şelale gibi akmasını sağlıyor.
GROHE EcoJoy® teknolojisinin başını çektiği bir dizi yenilikçi teknoloji ile su keyfinden ödün vermeden su ve enerji tasarrufu yapmak mümkün hale geliyor. Ayrıca, GROHE SilkMove® teknolojisi de bataryanın gerek su akışını gerekse su sıcaklığının kontrol ederek kullanıcı konforunu en üst düzeye çıkarıyor.
Her şey evde SPA deneyimi için
“Allure Brilliant in SuperBlack”, banyoları kişiye özel wellness merkezlerine dönüştürmek için yaratılmış birinci sınıf koleksiyonlardan oluşan eşsiz GROHE SPA™ koleksiyonu kapsamında sunuluyor. Bu geniş koleksiyon, zamanın ötesinde, cesur ve keskin hatlı parlak siyah batarya tasarımları sunarak, spa meraklılarının beklentilerini eksiksiz şekilde karşılıyor.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar