.

Green Pine Ayazağa’da fiyatlar 145 bin TL’den başlıyor

 Green Pine Ayazağa’da fiyatlar 145 bin liradan başlıyor.Green PineGökkar İnşaat tarafından inşa edilen Green Pine, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+2 daire seçeneklerinden oluşuyor. Maslak’ta yer alan Green Pine’da konut teslimi için geri sayım başladı.

2 bloğunda satışların sürdüğü Green Pine, tamamlandığında 10 blok 470 konuttan oluşacak. Şu an 104 konutun inşasına ve satışlarına devam edilen Green Pine’da 1+1 konutların en düşük fiyatı 145 bin TL, en yüksek fiyatı 180 bin TL, 2+1 konutların en düşük fiyatı 265 bin TL, en yüksek fiyatı 290 bin TL, 3+1 konutların en düşük fiyatı 370 bin TL, en yüksek fiyatı 375 bin TL, 4+2 dubleks konutların en düşük fiyatı ise 400 bin TL olarak belirlendi.

Arsa alanı 9 bin metrekare olan Green Pine’ın sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı yüzme havuzları, kafe, restoran, fitness salonu, sauna ve oyun alanları, açık ve kapalı otopark, resepsiyon hizmetleri sunuluyor.

Fatih Ormanı’nın hemen yanında yükselen Green Pine’ın arsa alanı 9 bin metrekare olarak belirlendi. Açık ve kapalı otopark alanlarının bulunduğu Green Pine’da her birim için otopark alanları mevcut.

İletişim:  0212 289 72 75


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar