.

GOLDCITY’NİN ÇEVRE DANIŞMANLIĞINI ÇEVREKENT YAPACAK

Goldcity Kalite Yönetim Sistemi Sorumlusu Güney Sürmeli ile Çevrekent Firması Genel Müdürü Ömer Karaduman anlaşmayı anlattı… 

Alanya’daki Goldcity Turizm Kompleksi 2011 yılının ocak ayında başlattığı Kalite Yönetim ve Çevre çalışmalarının danışmanlığını Çevrekent yapacak.

Goldcity Turizm Kompleksi Kalite Yönetim Sistemi Sorumlusu Güney Sürmeli ile Çevrekent Firması Genel Müdürü Ömer Karaduman yapılan anlaşmanın ardından yaptıkları açıklamalarda çevrenin önemine dikkat çektiler.

Konuyla ilgili bilgi veren Güney Sürmeli, turizmin hızla büyüyen ve rekabetçi bir sektör olduğunu belirterek, turizm sektörünü diğer sektörlerden ayıran en temel farklılığının ise ürünün bu sektördeki adıyla hizmetin üretildiği anda tüketiliyor olmasının geldiğini söyledi. Güney Sürmeli daha sonra şunları söyledi:

“Travelife gerekliliklerine göre atık ve enerji yönetimine ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sisteminin kuruluş çalışmalarına başladık. Konuyla ilgili olarak da Çevresel etkilerin azaltılması, atıkların bertaraf edilmesi, personellerimiz için çevresel konularda bilgilendirici eğitim gibi profesyonel çalışmalarımızı ise alanında uzman Çevre Kent Mühendislik ve Danışmanlık şirketi ile yürütmeye karar verdik.
“ 2010 yılında Mavi bayrak alan Goldcity Turizm Kompleksi, 2011 yılının başında da yönetimin gıda güvenliğine verdiği önem ve bu konuda kaynak ayırması, alt yapı çalışmalarının mükemmel şekilde desteklenmesi ile mutfağını hijyenini Beyaz Bayrak alarak taçlandırdı. 2011 yılının ocak ayından itibaren Kalite Yönetim Çalışmalarına hız kazandırarak aynı yılın Ağustos ve Eylül aylarında ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 22000 Gıda Güvenliği ve ISO 10002 Misafir memnuniyeti Yönetim sistemlerinin belgelerini alarak taahhüt ettiğimiz hizmetin kalitesinin uluslar arası standartlarda olduğunu tescillemiş bulunmaktayız” dedi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar