.

Gizlibahçe Suits Evleri satışa çıktı

DKY İnşaat’ın İstanbul Tuzla’da hayata geçirdiği ‘Gizlibahçe Suits Evleri’ projesi ön satışa özel 160 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Gizlibahçe

İbrahim Dumankaya Holding bünyesinde faaliyetlerine devam eden DKY inşaat, dinamik, kaliteli ve yenilikçi yapısıyla projelerini hızla gerçekleştirmeye devam ediyor. DKY İnşaat’ın İstanbul Tuzla’da hayata geçirdiği ‘Gizlibahçe Suits Evleri’ ön satışa özel 160 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

İstanbul Anadolu Yakası’nın eski ve köklü yerleşim alanlarından biri olan Tuzla-Aydınlı Bölgesi’nde yükselen projede 68 ve 115 metrekare arasında değişen 21 adet 1+1 daire yer alıyor.  Açık / kapalı otopark alanlarının yer aldığı Gizlibahçe Suits projesindeki konut sahipleri Gizlibahçe Konakları projesinin sosyal olanaklarından yararlanabiliyor.

3 katlı tek blok halinde yükselen Gizlibahçe Suits Tuzla projesi sahil yoluna 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 2 dakika, Pendik İskelesi’ne 10 dakika uzaklıkta yer alıyor. Gizlibahçe Suits Tuzla, çevresinde bulunan 8 üniversite, hastaneler, AVM’ler ve oteller ile  akademisyenler, üniversite öğrencileri, sağlık sektörü ve havacılık sektörü çalışanları için tam bir cazibe merkezi olacak.

Gizlibahçe Suits Evleri fiyat listesi

68 metrekare 1+1’ler 162 bin TL’den,
71 metrekare 1+1’ler 160 bin TL’den,
84 metrekare 1+1’ler 189 bin TL’den,
86 metrekare 1+1’ler 205 bin TL’den,
93 metrekare 1+1’ler 221 bin TL’den,
110 metrekare 1+1’ler 235 bin TL’den,
115 metrekare 1+1’ler ise 246 bin TL’den başlıyor.

İletişim:  216 517 95 17


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar