.

Giriş Kayaşehir’de Son 2 Dükkan

Makro İnşaat ve Akyapı ortaklığında uydu kent olarak hayata geçirilmekte olan Kayaşehir projesinin hemen girişinde konumlanan Giriş Kayaşehir’de son 2 dükkan alıcıları bekliyor.Kayaşehir

150 milyon liralık yatırım değerine sahip Giriş Kayaşehir projesi Uydu Kent projesinin hemen girişinde ana cadde üzerinde konumlanan 212 adet dükkandan meydana geliyor.Ekim ayında teslim edilmeis planlanan projedeki son 2 dükkan yüzde 3 indirimli olarak alıcıları bekliyor.

Alanları 30 ile 896 metrekare arası değişen ticari birimlerin yer aldığı Giriş Kayaşehir’de ödeme planı kapsamında yüzde 50 peşinat verildikten sontra yüzde 25’i Nisan ayında , diğer yüzde 25’i ise Ekim ayında ödeniyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »