.

Gezi Parkı Sadece Gece Hayatını Etkiledi

CNN’e konuşan İstanbul’daki turistler, güvenlik sorunu yaşamadıklarını sadece protesto sonrasında bar ve kulüplerin boşalması sebebiyle gece hayatının sekteye uğradığını belirttiler.Gece Hayatı

CNN’e konuşan turistler, Gezi Parkı protestoların turizmi etkilemediğini ve güvenlik sorunu yaşamadıklarını ifade ederek gece hayatının sekteye uğradığını söyledi.
Seyahat acenteleri bazı turistlerin rezervasyonlarını iptal ettiklerini ancak kaç kişinin iptal ettiğine dair bir istatistik bulunmadığı açıklandı.
Kolombiyalı turist Juanito Pardo, “Tatil planımı değiştirmedim. Sadece İstiklal Caddesi’ne gitmekten kaçındım” dedi. ABD’li Kevin Patnode ise, “Gezi Parkı’na da üç kez gittim ve hiçbir zaman güvende değilmişim gibi hissetmedim.
Olayların tek etkisi gece hayatına ilişkin oldu. İstanbul bir parti şehri. Ama protestolardan sonra bar ve kulüpler boşaldı” diye konuştu.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »