.

Gedizler Ev’re Huzurlu Yaşam Vaat Ediyor

İstanbul Sancaktepe’de hayata geçirilen Gedizler Ev’re konut projesi, sakinlerine huzur dolu bir yaşam sunuyor. Projenin birinci etabında 443 daire yer alıyor.Gedizler Ev’re

İstanbul Sancaktepe, Abdurrahmangazi Mahallesi, Ebubekir Caddesi üzerinde inşa edilen Gedizler Ev’rekonut projesinde teslimler önümüzdeki yıl başlıyor. 55 bin m2 alan üzerinde, yüzde 90’ı sosyal ve yeşil alan olarak tasarlanan projenin 1’inci etabı, 443 daireden oluşuyor.

Gedizler Ev’re Konutlarında Sosyal Yaşam Alanları Dikkat Çekiyor

Gedizler Ev’re Konut projesinde çok amaçlı spor alanları, tenis kortları, basketbol sahası, voleybol sahası, mini futbol sahası bulunuyor. Projede ayrıca, yürüyüş parkuru, bisiklet ve paten yolu, açık hava plates alanı, fitness, sauna, vitamin bar, 550 m2 açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, yapay göl, botanik bahçesi, yaş gruplarına göre çocuk oyun alanları, havuz cafe ile kapalı ve açık otopark alanları yer alıyor.

Her İhtiyaca Uygun Daireler

45 m2 ile 221 m2 arasında değişen, gün ışığı alan, normal katlar, dubleksler ve bahçeli Daire seçeneklerinin bulunduğu Gedizler Ev’re Konut projesinde her ihtiyaca uygun daireler sakinlerini bekliyor.

Proje Ulaşım Yollarının Merkezinde

Gedizler Ev’re konut projesi, ulaşım yollarının merkezinde yer alıyor. Projenin ykınında bulunan Sancaktepe – Üsküdar Metrosu, Sancaktepe ve Üsküdar arasını 24 dakikaya indiriyor. Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metro hattı ve yürüme mesafesinde bulunan İETT duraklarıyla, Kadıköy, Üsküdar, Ataşehir, Topkapı, Mecidiyeköy gibi bir çok merkeze ulaşmak çok daha kolay.

Türkiye’nin En Büyük Sağlık Kompleksinin Yanı Başında

Eviniz sağlık ve eğitim merkezlerine yakın olan Gedizler Ev’re konut projesi, 4 bin 100 yatak kapasitesiyle, Türkiye’nin en büyük şehir hastane kompleksinin yakınında yükseliyor. Bunun yanı sıra başta Özyeğin Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi olmak üzere, Saint Joseph – Küçük Prens, Doğa Okulları gibi Türkiye’nin önemli eğitim kurumları da projenin hemen yanı başında yer alıyor.

Yüzde 1 Peşinatla Daire Sahibi Olma İmkanı

Gedizler Ev’re konut projesi 4 blok olarak inşa ediliyor. Stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tiplerinin bulunduğu projede yüzde 1 peşinatla Daire sahibi olunabiliyor. Ayrıca yüzde 50 peşinat verildiğinde 36 ay sıfır vade ile konut sahibi olmak mümkün.

Daire Fiyatları 147 Bin Liradan Başlıyor

Gedizler Ev’re konut projesinde Daire Fiyatları 147 bin liradan başlıyor.

Stüdyo Daireler 147 bin liradan,

1+1 daireler 207 bin liradan,

2+1 daireler 337 bin liradan,

3+1 daireler 517 bin liradan,

4+1 daireler 597 bin liradan başlayan fiyatlara satılıyor.

İstanbul’un Her Yerinden Ulaşım Var

Teslimlerinin Ekim 2015’te başlayacağı Gedizler Ev’re konut projesine İstanbul’un her yerinden kolay bir şekilde ulaşılabiliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar