.

Gedizler Ev’re 2 Aralık Son Gün

Gedizler Yapı tarafından inşa edilen Ev’re konut projesindeki kampanyada sona yaklaşıldı. İndirimli konut satışlarında fırsat 2 Aralık’ta sona eriyor.Gedizler Ev’re

İstanbul Sancaktepe’de hayata geçirilen Gedizler Ev’re Konut projesinde kampanya sona eriyor. Kampanyada her şey dahil yüzde 1 peşin ve bin 650 liralık taksit fırsatı, 2 Aralık’ta sona eriyor.
Gedizler Ev’re Konutlarında Farklı Ödeme Seçenekleri Var
3 farklı ödeme sisteminin bulunduğu Gedizler Ev’re Konut projesinde yüzde 10 peşinat verildiğinde yüzde 15 Eylül 2014’te, ikinci yüzde 15 ödeme Mayıs 2015’te yapılıyor. Kalan yüzde 50 ise banka kredisiyle ödeniyor.
Yüzde 1 Peşin Seçeneği
İkinci ödeme seçeneğinde yüzde 1 peşinat veriliyor. Yüzde 12’lik dilimin Eylül 2015’te verildiği Gedizler Ev’re konut projesinde diğer yüzde 12 Mayıs 2015’te ödeniyor. Kalan yüzde 75’lik dilim içinse banka kredisi kullanmak mümkün.
Teslimler 2015’te
Üçüncü ödeme seçeneğinde ise yüzde 50 peşinat veriliyor. Kalan yüzde 50’si için banka kredisi kullanılabiliyor. Botanik bahçesi ile pilates ve oyun alanlarının bulunduğu Gedizler Ev’re konut projesinde teslimler 2015 yılında başlayacak.
408 Daireden Biri Sizin!

55 bin metrekarelik inşat alanı üzerinde yükselen konut projesinde toplam 408 Daire yer alıyor. Gedizler Ev’re konut projesindeki konut tipleri ise 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve Dubleks daireler şeklinde tasarlandı.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »