.

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyol Projesi 3 İlde Emlak Fiyatlarını Yükseltti

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyol Projesi, Bursa, Yalova ve Kocaeli’deki emlak ve arsa fiyatlarının 1 yılda yüzde 185 artmasını sağladı.Otoyol ProjesiYapım çalışmaları devam eden Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi ve bu projenin en önemli geçiş noktalarından olan, 2015’te bitmesi planlanan İzmit Körfezi Asma Köprüsü, bu güzergâhtaki arsa ve emlak fiyatlarının şimdiden yüzde 185’e varan oranda yükselmesini sağladı.

Bursa Gemlik’teki tarlalar bir yıl içinde yüzde 185 değerlendi. emlakjet.com Genel Müdürü Okan Arı, konuyla ilgili olarak şu bilgileri verdi:

“Türkiye’nin en büyük ulaşım projesi olarak anılan, Gebze-Orhangaziİzmir Otoyolu Projesi’nin otoban ve İzmit Körfezi Asma Köprüsü yapım çalışmaları hızla sürüyor. İstanbul-İzmir arasında yapılan 420 kilometrelik proje, iki şehir arasındaki mesafeyi 8 saatten 4 saate indirirken, dünyanın en uzun dördüncü asma köprüsüne de sahip olacak. Proje sayesinde 2012-2013 yılları arasında Yalova Altınova’da arsa fiyatları yüzde 59 oranında artış yakalarken, Yalova’nın diğer bölgelerinde ise özellikle de konut imarlı ve ticari amaçla kullanılabilecek arsaların fiyatları yüzde 100’e varan oranlarda artış gösterdi.”


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Google Aramaları:
Şuanda Emlak Konut kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »