.

Gebze Adora Villaları’nın sunduğu yaşam kalitesi

128 metrekare yüzme havuzu, 22 metrekare çocuk yüzme havuzu, 80 metrekare market ve 60 metrekare çocuk oyun alanının yer aldığı Adora Villaları, her mevsimin keyfini çıkarabileceğiniz bir yaşam biçimi sunuyor.

6 bin 287 metrekare arsa üzerine kurulan Adora Villaları’nın inşaat alanı 12 bin 820 metrekare. Klan Yapı imzasıyla inşa edilen Adora Villaları, Gebze’de inşa ediliyor. 2 bin 160 metrekare kapalı alanı bulunan Adora Villaları’nda toplam 6 villa yer alıyor.
Adora Villaları’nda konutların fiyatları 272 bin liradan başlangıç gösteriyor. Metrekare birim fiyatlarının 1.900 liradan başlangıç gösterdiği Adora Villaları, 8 bloktan meydana geliyor. 128 metrekare yüzme havuzu, 22 metrekare çocuk yüzme havuzu, 80 metrekare market ve 60 metrekare çocuk oyun alanının yer aldığı Adora Villaları, her mevsimin keyfini çıkarabileceğiniz bir yaşam biçimi sunuyor.
5 farklı villa tipinden oluşan Adora Villaları’nın 2013 yılının Ağustos ayında tamamlanması hedefleniyor. Yüzde 35’i peşin geri kalan miktar için 42 aya varan sıfır faizli ödeme seçeneği ile konut sahibi olunabilen Adora Villaları’nda her villanın kendine ait bir otoparkı mevcut.
Adora Villaları sunduğu yaşam kalitesiyle rahatlığı ve konforu yan yana getiriyor. İçinde bir marketi de barındıran Adora Villaları, teknoloji ve konfor odaklı bir proje. Klan Yapı’nın yeni projesi Adora Villaları modern yapı teknolojisi ve çağdaş mimari yaklaşımıyla dört mevsim yaşam olanağı veriliyor.
İletişim: 262 644 14 47

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »