.

Gaziantep’te dar gelirliler için yapılan Şirinevler Konutları hızla yükseliyor

Şehitkamil Belediyesi tarafından vatandaşın konut ihtiyacını karşılamak adına Şirinevler Mahallesi’nde yapımı devam eden Şirinevler Konutları, hızla yükseliyor. Yapılan konut çalışmaları ile vatandaşların yaşam standardı yükseliyor.Gaziantep

Dar gelirli ailelerin ev sahibi olabilmesi için Şehitkamil Belediyesi tarafından başlatılan toplu konut projesi kapsamında Şirinevler Mahallesi’nde yapılan 2+1 dairelerin yapım aşaması hızlı bir şekilde ilerliyor. Geçtiğimiz aylarda noter huzurunda yapılan çekiliş sonucu birçok ailenin ev sahibi olma hayalleri gerçeğe dönüşmüştü. İnşaat aşamasının kısa sürede bitme seviyesine gelmesi ise evlerine kavuşacak olan ailelerin yüzünü güldürüyor. Şehitkamil Belediyesi daha önce dar gelirli ailelerin konut sahibi olabilmesi için Şirinevler bölgesinde 1+1 evleri hayata geçirmişti. Şehitkamil Belediyesi tarafından yapılan konutlarla birlikte Şirinevler mahallesinde vatandaşların her türlü sosyal ihtiyaçları karşılanarak farklı bir yaşam imkanı sunuluyor.

MAHALLEMİZ KIRSAL ALAN OLDUĞU İÇİN BU TÜR KONUTLARA İHTİYACIMIZ VAR

Şirinevler Mahalle Muhtarı Ramazan Yaşar, “Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’nun katkılarıyla mahallemize yapılan Şirinevler konutlarının inşaat çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Çok kısa bir sürede inşaatlar yükselmeye başladı. Mahallemiz kırsal alan olduğu için bu tür konutlara ihtiyacımız var. Şehitkamil Belediyesi tarafından mahallemize daha öncede hemen yan tarafımızda 1+1 konutlar yapılmıştı. Şimdi ise 2+1 ve 3+1 konutlar yapılıyor. Yapılan bu konutlarla birlikte hem vatandaşlarımız konut sahibi oluyor hem de mahallemizin prestiji artıyor. Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu mahallemize çok önem veriyor. Bu konutların yanı sıra mahallemize yine Belediyemiz tarafından sosyal tesisler, taziye evleri, parklar, çocuk oyun alanları yapıldı. Bunun içinde şahsım ve mahallelim adına Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar