.

Gardenia 19 Villaları Satışta

Mahir&Ekin ve Vural İnşaat Ortaklığı’nın Güzelbahçe’de konumlandırdığı Gardenia 19 projesindeki villalar satışa sunuldu.Gardenia 19

Mahir&Ekin ve Vural İnşaat Ortaklığı tarafından İzmir Güzelbahçe‘de inşa edilmekte olan Gardenia 19 projesi 3 farklı tipte toplam 19 adet villadan meydana geliyor.
Güzelbahçe, İzmir’in son dönemdeki nitelikli projelerine ev sahipliği yapmaktadır. Kısa sürede; Marina, Alışveriş Merkezi, Hastane gibi sosyal ihtiyaçları gidermeye yönelik projeler ile birlikte 2013 yılı içerisinde Güzelbahçe bölgesine doğalgaz bağlantıları yapılacaktır. Güzelbahçe, İzmir’in önemli yerleşim merkezlerinden biri olma özelliğini arttırmaktadır.
“4 Mevsim Şehirdeyim, 10 Dakikada Evimdeyim” sloganı ile tanıtımı yapılan Gardenia 19’un Mahir & Ekin Vural İnşaat ve Vural İnşaat Ortaklığı ile inşaatına ve satışına başlandı.
Gardenia 19’a ulaşmak için; Güzelbahçe – Seferihisar otoyol çıkışından, Seferihisar yönüne sadece 1 dakika gitmeniz yeterli. Güzelbahçe Çiçek Mezatı yanında bulunan kavşaktan girince Gardenia 19’a ulaşabilirsiniz.
Gardenia 19, Güzelbahçe’nin ulaşıma en uygun noktalarından birinde, 10.000m² içerisinde 19 adet villadan oluşmaktadır. Her biri özenle tasarlanmış villalarda, gardenyalar içinde bir yaşam sizleri bekliyor!
Gardenia 19’da gardenya bahçeleri içinde 3 farklı tipte yapı bulunmakta, A ve B tipi villalar bitişik düzende, Gardenia 19 içerisinde kendine yer bulurken; C tipi villa ise müstakil düzende bulunmaktadır.
Tip dağılımları ise aşağıdaki gibi yapılmıştır;
9 adet A Tipi Villa: 247.60m²,
9 adet B Tipi Villa: 242.60m² iken
1 adet C Tipi Villa: 269.17m²’dir.
Gardenia 19’da tüm villalar müstakil kullanıma sunulmuş olan farklı büyüklükteki bahçeler ve zen havuzları ile tamamlanmış olarak teslim edilecektir.
Bahçe büyüklükleri, villaların bulunduğu alana göre değişiklik göstermekle birlikte 400 – 600m² aralığındadır. Ayrıca her bitişik yapı, belirli yükseklik farklarıyla birbirinden başarı ile ayrılmış olup, Mahir&Ekin Vural İnşaat ve Vural İnşaat Ortaklığı yılların getirmiş olduğu tecrübeyi Gardenia 19’a yansıtmıştır.
Kışın evinizin keyfini daha fazla sürebilmeniz için salona kurulacak olan şömine ile güzel İzmir akşamlarınıza sıcaklık katabileceksiniz.
Daha temiz ve ekonomik bir yaşam alanı sağlamak için 2013 yılı içinde doğalgaz hattının İzmirgaz tarafından Güzelbahçe bölgesine getirilmesi planlanmaktadır. Bu sebeple de Aralık 2014’te teslim edilecek olan Gardenia 19 doğalgaz altyapısına uygun olarak yerden ısıtma konforu ile birlikte tasarlanmaktadır. Bahçenizin keyfini 4 mevsim çıkartırken havayı da temiz tutmanın huzurunu yaşayabileceksiniz.
Gardenia 19’un peyzajı ise ismini aldığı gardenyalar ile Mahir&Ekin Vural İnşaat ve Vural İnşaat Ortaklığı tarafından özenle tasarlanmıştır. Bahçelerin tamamının peyzajı, otomatik sulaması gibi tüm detaylar ortaklık tarafından bitirilmiş olarak müşterilerine teslim edilecektir.
Evinizde güvenle ve konforla yaşamanız için villalarda alarm, otomatik panjur sistemleri, gaz ve yangın detektörleri bulunacaktır. Tüm bu önlemlere ek olarak da 7/24 kameralar ile tüm Gardenia19 kontrol edilecektir.
Aralık ayı itibarı ile satışa sunulan ve kısa sürede 8 adet villanın satışı gerçekleşen proje hızlı bir başlangıç yapmış oldu. Teslim tarihi 2014 Aralık ayı olarak belirtildi.
İletişim:  232 446 0 406

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar