.

Galip Öztürk’ün binasına iskan izni verilmedi

Galip Öztürk’ün Kavacık’taki binasına Beykoz Belediyesi tarafından iskan izni verilmemesi rüşvet skandalını beraberinde getirdi.

Rüşvet pazarlığının da gözler önüne serildiği iddianamede, “Galip Öztürk’ün Kavacık’ta bulunan binasına iskan almak için suç örgütü üyesi olan şüpheli Ömür Alagöz’e talimat verdiği, binada bulunan eksikliklerden dolayı Beykoz Belediyesi tarafından iskan izni verilmemesi üzerine, şüpheli Ömür Alagöz’ün Beykoz Belediyesi Emlak İstimlak Müdürü olan Ali Rıza Tekin ile yapılan görüşme sonucu 50 bin TL karşılığında iskan verilebileceğinin belirtildiği, şüpheli Ömür Alagöz’ün istenen rüşvet talebini aktardığı Öztürk’ün istenen parayı fazla bularak 20 bin TL verilmesi yönünde talimat verdiği, Emlak İstimlak Müdürü Ali Rıza Tekin ile yapılan pazarlık sonucu anlaşılan 30 bin TL’nin Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baki’ye götürüldüğü, yerinde bulunamayınca Emlak İstimlak Müdürü Ali Rıza Tekin’e verdiği, bu şekilde binanın iskanı için geçici kabul belgesinin alındığı” anlatıldı.

Milliyet


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »