.

Foresta Sarıyer ile metropol içinde doğal yaşam mümkün

Yaşanabilir, kaliteli ve dayanıklı mekanlar üreten Turyapı, Sarıyer’de doğa içinde, sakin ve konforlu bir yaşamın adı olan Foresta Sarıyer’i hayata geçiriyor.

Metropol için doğal yaşam ayrıcalığı sunan Foresta Sarıyer, modern yaşamın tüm gereksinimlerine ev sahipliği yapıyor.

Özellikle birinci derecede deprem bölgesi olan merkezlerde modern yöntemlerle hayata geçirdiği konutlarla adından söz ettiren, 1999 depreminde ağır hasar gören İzmit’te inşa ettiği Yuvam Akarca Konutları’nın hiçbir hasar görmemesiyle sağlamlık ve kalitesini kanıtlayan Turyapı, Foresta Sarıyer ile İstanbullulara gerçek doğal yaşamı armağan ediyor.

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü’ne komşu konumu ve Belgrad Ormanı, Rumeli Kavağı, Kilyos, Gümüşdere ve Kısırkaya plajlarına yakınlığıyla öne çıkan Foresta Sarıyer, sakinlerine doğal bir ortamın keyfini yaşatmaya hazırlanıyor.

ÇİFTE SAĞLAMLIK ÜZERİNE KURULDU
Bugüne kadar İstanbul, Ankara, İzmit ve Zonguldak’ta dört binin üzerinde konutun inşasını tamamlayıp sahiplerine teslim ettiklerini belirten Turyapı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Turpçu, projenin bulunduğu sağlam zeminin yanı sıra modern teknolojinin tüm imkânlarını kullanan Turyapı kalitesiyle yaşam merkezinin çifte güvence, çifte sağlamlık üzerinde yükseldiğinin altını çiziyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Emlak Konut kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.940 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »